Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg velük,...

Hogyan értessem meg velük, hogy a hülyeségükre rámegy az életünk?

Figyelt kérdés
A szüleimmel élek,sajna anyagilag eléggé a padlón vagyunk számla és lakástartozások pedig gyűlnek. Anyu dolgozik,apu nem talál munkát,mert erre nem akad semmi,még diplomásoknak sem. Én még gimibe járok. A bátyám,aki Pesten él,tudna és akarna is segíteni,de apám nem hajlandó elfogadni a pénzét,mert a bátyám homoszexuális és a testéből él,azt mondta,hogy inkább éhen hal a híd alatt ha pedig anyu a háta mögött elfogadja kirakja az utcára.

2015. okt. 20. 10:35
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
4%

A pénz valóban jól jönne nektek de apukádban van annyi büszkeség hogy undorító módon szedett pénzt em fogad el. Még akkor sem ha a fia heteró lenne és lányoknak okozna örömet hímringyóként. Ebbe igaza van apudnak nem így kell pénzt keresni meg akkor ugye kiszolgáltatja magát a fiának ezzel meg mit mond másoknak hogy honnan van a pénze? Meg ugye bele gondolva ez neki hatalmas szégyen mert nyilván nem így nevelte fel a fiát hogy ezt csinálja főleg még az is hogy meleg ez duplán odavág egy apának. Egy fiú gyerek a családban ugye a xy családnév életben maradását jelentheti, de így hogy saját neméhez vonzódik ez egy apának hatalmas érvágás mert ezzel a család "kiahal" Sajnos iylen a világ vannak akik tolerálják ezt, de vannak akik nem.


Nekem személyszerint nincs bajom a melegekkel csak tudjanak viselkedni és ne nyilvános helyen nyalják egymást. Ha otthon maguk közt csinálják akkor semmi probléma.

2015. okt. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
64%
Te fiú vagy? Mert ha igen, ilyen helyzetben én megmondanám a kedves apukának, hogy ő lesz kirakva, ha nem keres munkát, vagy nem hajlandó elfogadni az alamizsnát bátyádtól.
2015. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
31%
Nem rágtam át az összes hozzászólást, de az apával értek egyet:soha nem fogadnám el a prostitúcióból élő gyerekem pénzét, legyen bármilyen irányultságú.
2015. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
73%
Ne is fogadja el, haljon éhen, az ilyenért nem kár!!
2015. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
90%

Miért, ha nem fogadod el a segítéségét, akkor már nem is lesz homi meg prosti?


De, ha nem fogadom el a pénzét, akkor is az lesz. Viszont előbb árulnám én magam, mint tudjam, hogy a gyerekem ezt teszi ahhoz, hogy segíteni tudjon nekem.

2015. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
67%

#21: "Egy fiú gyerek a családban ugye a xy családnév életben maradását jelentheti"


Nem feltétlen, nem csak az apa nevét kaphatja a gyerek.

Ha meg Kovács, Szabó vagy hasonló nevük van netán, akkor nem mindegy? :)

2015. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
78%

Istenem de álszentek vagytok.

Attól mert homoszexuális, és prosti, még a gyerekük. Jó szívvel adja azt a pénzt, hogy a szülei ne legyenek sz__rban erre megy felette az ítélkezés. Mégis mennyi gyerek van, aki sikeres, vállalkozó de rohadtul nem érdekli hogy a szülei kb hajléktalanok. Tudom mit beszélek, mert ismerek nem is egy ilyen embert. Büszkeséggel jól lehet lakni? A büszkeség megvéd a fagyhaláltól a híd alatt? NEM... persze nem szép, hogy a testéből él. Nagyon nem. De segíteni akar rajtatok, jobb ember mint apád aki kirakná anyud az utcára. Apád játssza a kiskirályt a szemétdombon.

2015. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
46%

"Ami a munkat illeti: surgosen talalni kell BARMILYEN munkat"


Ezek szerint akkor mégsem bármilyet.

2015. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
67%
Lehet,hogy arra is túl büszke,hogy bármilyen munkát elvállaljon.
2015. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
38%

attól még hogy prosti, még a gyerekük?

Van egy határ - szennyes pénz nem kell, ha rablógyilkos lenne, akkor sem kellene - felfogható?? szándékosan nagyítottam a problémát

érdekes, hogy máshol, ahol a szülő elvárná, hogy pénzt adjon a gyereke, ugyanazok hörögnek, akik most ezt a immorális mocskot elfogadnák.

de nyugi, a kérdező eltűnt, mint malac a rozsban, mert kamu ez az egész.

2015. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!