Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valamit tehetek vagy nézzem...

Valamit tehetek vagy nézzem végig ahogyan szét hullik a családom?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy anyukám elakarja hagyni apukámat szó nélkül egy régi szerelme miatt,aki nem Magyarországon lakik. Én 22 éves vagyok férjemmel és a fél éves gyermekemmel élek van egy 12 éves és egy 4 éves kistestvérem is. Anyukám elmesélte hogy jövőhéten lelép a csávoval. próbáltam beszélni anyuval de azt mondta hogy ne játsszam meg magam mert én is elköltöztem akkor neki is szabad. Nem tudom mit tegyek a szívem azt mondja, hogy mondjam el apukámnak a helyzetet az eszem meg hogy ez az ő dolguk és nekik kell megoldani. Csak tudom hogy apa nagyon rosszul vészelné át, és ráadás én nagyok apás vagyok mindent megteszek érte a másik hogy ott van a két testvérem is ők is rosszul viselnék. Szerintetek?
2015. okt. 20. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Kérdés inkább hogy mi lesz a gyerekekkel?

Anyukád nagyon önző hogy rájuk nincs tekintettel. Nem kötelező apukádat szeretnie és vele maradni, de a gyerekek érdekében nem ártana felkészíteni őket, nem egyik-napról a másikra lelépni (függetlenül attól hogy viszi-e őket vagy otthagyja). Erre mindenképp hívd fel a figyelmét,ha szereti a gyerekeit, nem lép le se szó, se beszéd....

2015. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudsz mit tenni,a nők 99%-a ilyen. :(
2015. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Anyadra rajott a klimax, ilyenkor sok no teljesen meghulyul es beszelhetsz neki amit akarsz, nem hat ra, tisztara megorulnek.

En is vegigeltem ezt, a sajat anyammal, persze utolag rajott o is hogy nekunk volt igazunk, de akkor mar keso volt, felrugott majdnem 30 evet a semmiert, ezt nem lehet visszacsinalni.


Anyaddal nem tudsz tenni semmit, allj apad mellett ahogy tudsz, segitsd hogy ne maradjon egyedul, tamogasd ahogy lehet.

2015. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" mert én is elköltöztem akkor neki is szabad"

az ész megáll.. te a családdal mentél el, ő meg viszketegségében elhagyja a kisgyerekeit és azok apját.

Anyáddal beszéld meg, hogy ne állítsa ilyen helyzet elé őket: beszélje meg, elmegy.

2015. okt. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem is inkább a gyerekek a kérdés.

még túl kicsik.


az anya úgy is megbánja, ez nem kérdés.

az élet mindig kiegyenlíti a számlát.

2015. okt. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az elet semmifele szamlat nem egeszit ki. engem otthagyott az anyam 10 napos koromban es elte a vilagat egesz eleteben. soha nem banta meg amit tett, amikor terhes lett mindig elvetette. egesz eleteben olyan ferjei voltak akik mindent megteremtettek korulotte a mai napig remekul el, es mar 80 eves elmult. azt mi csak szeretnenk hinni hogy a jok megkapjak a jutalmat az eletben a rosszak meg megbunhodnek de ez csak kepzelges koze nincs a valosaghoz.
2016. febr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!