Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ma megjött de anya nem hiszi...

Ma megjött de anya nem hiszi el. Mit csináljak hogy anya írjon felmentést úszásra? 13L

Figyelt kérdés
Ma megjött de anyu nem hiszi el.Azt mondta csak ki találom hogy ne keljen úszni és mondjam meg mi bajom van.Tampont nem engedi hogy használjak betétet nem ad felmentést se ír,de így meg nem úszhatok!Neki 11 évesen jött meg először szóval nem értem!Mit tegyek?13L
2015. okt. 20. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
Ha ilyen buta, told az orra elé a véres bugyidat. Szégyen egy ilyen szülő.
2015. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nem hiszi el.Ráadásul már tiszta ideg vagyok.Meg azért nem enged nem úszni mert hogy mit gondol a tanár
2015. okt. 20. 19:49
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

hát tényleg nem egy iq huszár anyukád. ha tampont nem enged használni, akkor hogy gondolja majd vércsíkot húzol magad után a vízben?

mondd meg a tanárnak,hogy megjött,de anyukád nem írt felmentést. nálunk elfogadta a tanár. de ha nem fogadja el se tud mit tenni,akaratod ellenére nem küldhet vízbe.

2015. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Anyaddal ezek utan semmit. A tanárral kozlod hogy épp menstruálsz, így mivel úszni úgyse fogsz, nem is hoztál felszerelést
2015. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem viszel úszásra felszerelést és kész, ha anyád hülye, legalább te legyél életképes.
2015. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Mutasd meg neki a bugyidat. Látni fogja, hogy megjött-e tényleg.
2015. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Mutasd meg neki a véres bugyidat, meg az átázott gatyádat, akkor talán elhiszi, hogy megjött és ad betétet. Bocs, de anyád egy kretén.
2015. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Ha tudod hol van nálatok tartva a betét,vegyél el onnan.

Nővéred nincs?Ha neki van,tőle is kérhetnél.(Bár gondolom beleírtad volna a kérdésbe)


A tanárnak meg megmondhatod hogy nem akarsz úszni,illetve nem is úszhatsz,de anyukád egyszerűen nem hitte el neked és nem engedte hogy itthon maradj.


Amúgy orvostól is kérhetsz szerintem esetleg felmentést.Mondjuk iskolaorvostól.

Vagy akár nem is kell,csak elmondod amiket leyrtam.

2015. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
De most nem értem, otthon flangálsz betét és tampon nélkül és véres a nadrágod, meg ahova leülsz ott átáztatod... és ennek ellenére anyukád nem hiszi el, hogy menstruálsz? És neked a holnapi úszás a legnagyobb gondod, nem az, hogy össze fogod vérezni az ágyat ma éjjel, meg hogy holnap hogy jutsz el suliba? Ez így elég érdekes.
2015. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Istenem b.aszki de hülye emberek vannak... told az orra alá a véres alsóneműdet tényleg.


És ne vigyél felszerelést, a tanárnak meg szépen mondd meg négy szem közt, hogy ez van, nem tudsz úszni. (Sőt, nálunk senki nem ment úszni, tamponnal sem, szerintem te se menj, ha kapsz is. Egy nagy tóban elmegy ez, de egy uszodában szerintem ezt hanyagold.)

2015. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!