Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak én érzem kicsit "igazságt...

Csak én érzem kicsit "igazságtalannak" a helyzetet?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: 18 éves lány vagyok. Nem tartom magam szépnek, nem vagyok kimondottan vékony, csendes vagyok, és kapcsolatteremtésben sem túl jó. (ennek ellenére elég nagy álmaim vannak, amikről rendszeresen megkapom, hogy "te nem olyan vagy, hogy ezt elérd"). Van a szomszédunkban egy srác (25 éves), aki nagyon tetszik. Erről tudtak anyuék is, szóval ha valamiért át kell menni, mindig én vagyok küldve. Történt közben, hogy a srácnak lett egy szőke, vékony, nagyon nőies barátnője (aki persze szép is). Ma elejtettem egy mondatot, hogy "majd a szőkéje", mire apum kiakadt, hogy ők hányszor mondták, hogy menjek át, stb (volt, hogy nem voltam hajlandó átmenni, amikor hülyeséggel küldtek volna). Erre mondtam, hogy "persze apu, annak aztán sok haszna lenne". Ki lettem röhögve, hogy mert ha csak ülök itthon, úgy ne csodálkozzak, hogy ez van, és nem rám vár, tegyek valamit. De amikor "tettem valamit" (csináltam neki sütit, csak úgy), akkor az egész család rajtam röhögött. Így nagyon rosszul esett a beszólás, hogy mert nem teszek semmit. Tudtam én mindig, hogy nem lesz közöttünk semmi, akkor sem, ha átszaladok hozzá napi háromszor, hogy "figyelj van a kertbe gaz, nem kell a hörcsögnek?", és ilyenek

2015. okt. 19. 20:42
1 2 3
 1/22 1Roberto1 válasza:
28%
Sajnos tenni kell és megpróbálni, mert ha gátlástalanok vagyunk tulságosan is, akkor nehezen jönnek össze a dolgok, sok féle ember van és sok ember máshogy reagál a helyzetekre ez megérthető ha nem mered megpróbálni vagy ilyesmi, de sajnos tul kell lépni ezen és meg kell próbálni.
2015. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

De mi igazsagtalan? Hogy tetszik a szomszed srac akinek van baratnoje? Vagy az, hogy a szuleid romboljak az onbizalmad?

Nezd, ha van parja a fiunak akkor inkabb hagyd. Ne akarj szetrobbantani egy kapcsolatot.

2015. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Igen, igazságtalan, de nem tudsz mit tenni. Velem is ezt csinálták (nem fiúval kapcsolatban, de ha beszéltem a terveimről, akkor először az volt a baj, hogy megtettem valamit, (amit egyébként ők ajánlottak), utána meg hülye voltam, hogy nem úgy folytattam...)

Engedd el a füled mellett, mert így csak felhúzod magadat!

2015. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem szúrj ki velük és jöjj össze velem.Több ember szerint jóképű vagyok (anyu, mama, szomszéd néni), sok pénzem is van (fizetésnap első 5 percében).

Én a helyedben ezt tenném...

2015. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem, mi az igazságtalan?
2015. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Az az igazság, hogy nincs igazság :DDD
2015. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

nem rajtad múlott, te próbáltál kezdeményezni a gyerek nem volt rá vevő, ha akart volna valami megtalált volna hisz ott vagy a szomszédban.


jobb is hogy nem nyomultál annyira, utána ciki lett volna

2015. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne ragadj le a múltban! Azt, hogy beszólongattak, azt szerintem engedd el, lehetőség szerint rögtön, amikor egy beszólás megtörténik, hagyd hátra -de tudom, hogy nehéz, de próbáld!
2015. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Az élet igazságtalan, ezt jó mielőbb megtanulni. A szép, vékony lányok MINDIG előnyt fognak élvezni az élet minden területén. A duci, csúnyácska lány akkor sem fog tetszeni a fiúnak, ha naponta tizenötször átjárkál hozzá. Bár azért azt is tegyük hozzá, hogy nem feltétlenül azért választotta a barátnőjét, mert szőke és csinos. Valószínűleg jobban illik hozzá korban, nyitott, jókedvű, és nem azzal ment oda hozzá, hogy van gaz a kertben a hörcsögnek. Most csúnyát mondok, de nem bántani akarlak, csak ez az igazság... jelenleg te vagy a tipikus lúzer, akinek csak álmai vannak, és azért cikizi mindenki, mert ezekért még valóban semmit nem tett, és nem is tűnik úgy, hogy valaha is tenne. Vagy egyáltalán képes lenne rá.

1. Felejtsd el a szomszéd srácot, ne rohangálj át hozzá, főleg most, hogy van barátnője. Amúgy sem kell egy pasi után sem koslatnod, majd ők megteszik.

2. Sütikészítés helyett kezdj el sportolni. Járj el futni, úszni, edzőterembe, táncórára, stb.

3. Figyelj kicsit jobban oda magadra. Csinosabb ruhák, frizura, smink.

4. Járj el szórakozni, ismerkedj. Legyél nyitott, barátkozz az emberekkel, és ne húzódj mindig a sarokba.

5. Tanulj és dolgozz, hogy minél előbb elköltözhess otthonról, és megvalósíthasd a saját álmaidat.

6. Ne foglalkozz vele, ha kiröhögnek. Tegyél azért, hogy röhögés helyett tátva maradjon a szájuk, hogy hoppá, mégiscsak elérted, amire vágytál.

És ne mondj ilyeneket, hogy "majd a szőkéje". Nem szolgált rá az a lány semmivel, hogy így beszélj róla. Kicsit próbálj meg felnőni, szép dolog az álmodozás, meg hogy mindent a szüleiddel beszélsz meg, de 18 évesen már nem túl célravezető.

2015. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
A süti készítést felejtsd el. Nem a pótnagyija akarsz lenni a pasiknak.
2015. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!