Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Szerintetek ez nagy...

Szülők! Szerintetek ez nagy korkülönbség? Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Kérdésem, hogy ti mit szólnátok hozzá, ha a 18 èves lányotoknak 25 éves barátja lenne. Tudom, vannak sokkal extrémebb helyzetek is, mondhatni ez még nem is kiemelkedő. Na de mégis, szülőként ti mit reagálnátok rá? Örülnétek vagy sem, esetleg mindegy lenne?

Köszi a válaszokat.


2015. okt. 31. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
CSAK ez mindegy lenne, sokkal többet számítanak az egyéb körülmények.
2015. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nekem mindegy lenne, nem nagy korkülönbség, 7 év, kb. a szüleim között is annyi, pedig a 70-es években jöttek össze.
2015. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem nagyon számít ilyen idősen, már lehetnek hasonló elképzeléseik az életről a feleknek, lehetnek közös terveik. Ha az egyik 14, a másik 21 lenne, akkor lenne ciki.
2015. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem sok. nem nagyon, de sok azért. Egy 18 éves kislány nem érett meg annyira még, hogy 25 éves barátja legyen, aki már tapasztaltabb. Ha 20 lenne a lány, akkor rendben lenne, még nagy a korkülönbség szerintem.
2015. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
alapvetoen nem vagyok a nagy korkulonbseg hive, ezt sem tartom szerencsesnek, de nyilvan egy 18 eves lany az mar felnott, sajat donteseket hoz.
2015. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Szülőként én sohasem igazgattam a gyerekeim párkapcsolatait.

Ha megkérdezett volna a lányom ennyi idősen, erről, akkor se nagyon gondoltam volna semmit.

Az emberi kapcsolatokban az életkor az csak egy dolog - nem is a legfontosabb.

2015. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

én 19 volegenyem 28.....

9 év korkulonbség.

eloszor veszekedtek majd megismerték és elfogadták.

3 éve vagyunk egyutt.

ha megismernem a fiut akkor engedném. es inkabb nalunk legyenek mint az utcan,foleg telen.

2015. okt. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
A naptári korkülönbséggel nincs gond, ha mentális érettség szempontjából összeillenek. A szüleim között több van, de anyám fiatal korában is lényegesen talpraesettebb volt, mint jóatyám.:-) Ha még induló kapcsolat, nem érdemes ezen nagyon filozofálgatni, még akármi lehet. Ha komolyabb, akkor fontos szempont, hogy a lány ne adja fel a terveit (továbbtanulás stb) a kapcsolat kedvéért.
2015. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha velem lenne így, a nagymamám pezsgőt bontana örömében, anyukámat pedig nem ez érdekelné.

Ha majd a lányom jön haza egy 7 évvel idősebb fiúval, engem se ez fog lekötni. Csak azzal fogok törődni, hogy boldogok-e együtt.

2015. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

18 évesen a párom 29 volt, mostmár házasok vagyunk :)

Igazából senkit nem érdekelt, a szüleim szerintem azt se kérdezték, hogy hány éves, nálunk nem volt sosem szokás a "vallatás".

2015. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!