Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire vagytok szegyenlosek...

Mennyire vagytok szegyenlosek a szüleitek elott? Meddig volt nemi szerv 'vizsgálat' nalatok? ( ha volt)

Figyelt kérdés
Kort és nemet is legyszi :)

2015. nov. 1. 10:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Nemi szerv vizsgàlaaaaat ?!o.O....
2015. nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Mivan??? Ezt te normálisnak tartod?
2015. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Én sem értem... :/
2015. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy van olyan fiú ismerősöm, aki mondta, hogy neki a szülei megnéztek bizonyos időközönként, hogy minden oké-e?


Szóval nem rendes vizsgálat, mint ami a dokinal van

2015. nov. 1. 10:43
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

anyaként amíg kicsi természetes h megnézem h jól lett e megmosva :-)

de olyan 6 éves kor körül ezt el lehet hagyni ha megtanítottad neki h hogyan kell

2015. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
84%
Hát nálunk nincs itthon pocsnézegetés. Ne is hagynám, meg nem is normális dolog.
2015. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%

Fiuknal nem art ha ksikorban pl. 13 eves korig raneznek a szulok. Utana azonban a lenyeg az lenne, hogy elmondja valaki a agyereknek mit nezzen. Szerintem nem korfuggo, hanem hogy megtanitjak e a gyerekeknek mire figyljenek (kamaszkorban foleg).

De az nem normalis, ha meg 7-8 evesen is any a furdet.

2015. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Lány vagyok, szerencsére ilyen nemi szerv vizsgálatra nem emlékszem.

Egyébként szégyenlős vagyok a szüleim előtt, de alapból szégyenlős vagyok.

24L

2015. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Ot eves a fiam. Egyedul intezi a kukimosast en csak ott vagyok,hogy valoban megcsinalja e. Ezt muszaj megtanulnia fiatalon, mint a helyes fogmosast is.
2015. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
98%
Apukám előtt nem mutatkozom meztelenül. Anyukám előtt simán, egyáltalán nem vagyok szégyenlős. (Lány vagyok.) Nemi szerv vizsgálat sosem volt.
2015. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!