Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire vagytok szegyenlosek...

Mennyire vagytok szegyenlosek a szüleitek elott? Meddig volt nemi szerv 'vizsgálat' nalatok? ( ha volt)

Figyelt kérdés
Kort és nemet is legyszi :)

2015. nov. 1. 10:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%
Az már abszolút perverz kategória, ha valaki a 13 éves gyerekének a pö.csét nézegeti. Lányoknál és fiúknál, nagyjából ovis korban meg kell tanítani azt, hogy hogyan kell mosakodni. A lányok esetében nem kell semmit nézni, mert ott ha baj van, akkor az kívülről úgysem látszik. Fiúknál szerintem jó ha az apuka mutatja meg a helyes mosakodást, esetleges fitymaszűkületet pedig inkább dokival nézetném, már csak azért is, mert ő biztosan jobban tudja. Olyan van, hogy csecsemőknél (fiúknál) kell húzogatni finoman a bőrt ha le van tapadva. Idősebb korban, ovis kor fölött ez már kezd perverz kategóriába átváltani. Lehet, hogy a barátod szülei nem százasok ezen a téren, sajnos sok ilyen van, sosem lehet tudni.
2015. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Én nem tartom teljesen normális dolognak

neki 18 eves koráig néztek, igaz a szülei dokik, de ha nekem anyám/apám (no)doki lenne se vetkoznek le előtte, hogy megnézze, mint orvos, mégiscsak a szüleim...


Nekem szerencsére soha nem néztek ( max nagyon kicsi koromban)

2015. nov. 1. 11:49
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
12: Akkor neki lehet, hogy azért nézték, mert valami baja volt. És orvosként nézték, nem szülőként.
2015. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Úgy tudom, hogy nem volt semmi baja :)

Csak sima ellenőrzés volt

2015. nov. 1. 12:00
 15/23 anonim ***** válasza:
93%

13: de ha valami gond volt, nem igaz hogy nem ismertek egy jó orvost, akihez elvihették volna.

Orvoslásnál nagyon fontos az objektív hozzáállás, ami a saját gyerekednél kb. lehetetlen. Nyilván ha vészhelyzet van, akkor ne hagyja megfulladni a gyerekét, amíg kiér a mentő, de egyéb esetben nem neki kéne vizsgálni, ráadásul mindkettő szülőnek! Legalább arra figyelhettek volna, hogy az azonos nemű szülő vizsgálja meg.

2015. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt kb 5 éves koromig
2015. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez a kamu, nem akarom elhinni, hogy ilyesmi létezik.


Amúgy én szinte egyáltalán nem vagyok szégyellős a szüleim előtt, és sosem volt ilyen vizsgálat.


18l

2015. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én apaként igyekeztem a fiamat megtanítani a megfelelő szervmosásra és ha néhányszor be is volt gyulladva játszótéri homokozós játék után a fitymája, akkor én d9rgöltem le alaposan (bár kissé üvöltött a fájdalomtól), aztán később maga intézte a dolgot. Amikor huszonvalahány évesen összeszedett valami fertőzést, akkor megmutatta, milyen rondán mállik a felhám a glanson, akkor egyetértettünk, hogy ezzel orvoshoz kell fordulni, aztán még egyszer megmutatta az ánuszát, mert valami kis fibroma volt rajta. A fiúunokám fülyijét rendszeresen ellenőriztem (főként csak rátekintésképpen) és megtanulta, hogyan kell tisztán tartani, ma már önállóan csinálja. Meg kell mondani, hogy egyiküknek sem volt gondja fitymaszűkülettel vagy rövid fitymafékkel, mint azt itt sokan panaszolják. A fiam (aki már felnőtt ember) nem szégyellős az anyja előtt. Az én generációm ebben a tekintetben sokkal "szégyenlősebb" volt, de ez feltehetően az általános közvélekedéssel, közerkölcs változásával is kapcsolatos, hiszen 30-40 évvel ezelőtt (gyakorlatilag az internet elterjedése előtt) a szexualitással kapcsolatos témák nemigen voltak publikusak.
2015. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
93%
Azt gondolom, hogy ha dokik is a szülők, érdemes elkülöníteni ezt a két dolgot, tehát én, ha doki lennék, akkor is más dokival nézetném meg a fiam fitymaszűkületét, mert azért ebből mindenféle mentális baja is lehet a gyereknek, ha a két szülő elkezdi fogdosni, nézegetni a felnőtt gyerek nemi szervét. Szerintem nődoki apukák, anyukák sem vizsgálják a saját lányukat, bár ki tudja, nekem nagyon fura lenne elképzelni egy ilyen helyzetet.
2015. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
55%
Ki is verték neki 18 éves korában? Legalább nem kellett barátnőt fenntartania.
2015. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!