Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elnézhető vagy sem, ha apám...

Elnézhető vagy sem, ha apám részegen súlyos dolgokat mond rám és az anyámék családjára?

Figyelt kérdés

Apám részegen sokszor agresszív és állandóan az anyámat és az ő családját szidja.

Olyanokat mond,hogyha ők nem lettek volna akkor jobb élete lett volna.

Lek**rváz mindenkit és nekem is mindent a fejemre olvas,hogy mi az amit nem csinálok és nem csináltam jól.

Ha bezzeg jót csinálok azért nem szól semmit.

Ha részeg és nem azt mondom amit hallani akar,akkor még agresszívebb lesz és a fizikai bántalmazástól se rettenne vissza. Képes volna megütni engem.

Ha másnap kijózanodik,akkor mintha mi sem történt volna.


Ha részeg az ember és ilyenkor rettenetesen megsérti a másik embert,akkor az elnézhető szerinted vagy sem?

Ilyenkor az agy le van blokkolva bizonyos embereknél?

Én speciel részegen nem vagyok agresszív,csak szeretek jókat táncolni,stb.. :)


2015. nov. 2. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Elnézhető, de nem feltétel nélkül, csak úgy, ha leszokik az alkoholról. Azt nem kell hagyni, hogy csak úgy balhézzon, aztán másnap úgy tegyen, mintha nem csinált volna semmit.
2015. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán egy józan pillanatában le lehet ülni vele egy kicsit beszélgetni. Egy próbát megér.
2015. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
az nem elnézhető ilyen esetben egyáltalán ha iszik.
2015. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!