Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha válás után az apa továbbra...

Ha válás után az apa továbbra is részt vesz a gyerek életében, az mennyire nehezíti meg hogy új párkapcsolata legyen?

Figyelt kérdés
Heti többször megy a gyerekért oviba, viszi programokra, nem csak minden 2. hétvégén van nála.
2015. nov. 2. 17:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%

5-ös vagyok: az összes elvált női ismerősömnek lett új párja,lehet rögtön nem azonnal,de mindnek amelyik vágyott rá,pedig többnek 3 gyereke is volt ami férfiként nekem már sok lenne,még 1 esetleg 2 oké,de 3 sok...

Pasiknál meg azt látom,hogy simán becsajoznak,de jönnek-mennek a csajok.

2015. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

Ha normális az új nő: nem szól bele az évek óta jól működő rendszerbe, mérlegel hogy ez belefér-e neki és ha igen, csak akkor kezd kapcsolatba

Ha egy p*** az új nő: összejön a pasival, aztán elkezdi fúrni a gyerekkel való kapcsolatot, állandóan kiakad meg megjegyzéseket tesz ha a férfi a gyerekével van, gyerektartást csökkentetni akarja stb... a végén meg a férfinek választani kell a gyereke és nő közt (a végén változó h a gyereket vagy a nőt választja, de nyilván ettől függ a kapcsolat jövője)

2015. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%

Mi szűk egy éve váltunk el az exemmel, neki van párkapcsolata már egy ideje, nekem kialakulóban.


Az exem abszolút részt vesz a gyerekek életében, ez a válásunk előtt is példaértékű volt és szerencsére most sem változott. A körülményekhez képest a maximumot hozza ki a helyzetből.


Nem tűnik úgy, hogy a párkapcsolatával bármi gond lenne, az új barátnőjével kijönnek a gyerekek, neki sincs baja azzal, hogy a gyerekek az elsők.


Abszolút nem vasárnapi apuka, de ez nem akadály. Persze ehhez kell az, hogy az új pár ebben partner legyen.

2015. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a saját véleményemet írom le. Alapvetően ideális esetben nem olyan férfival jönnék össze, akinek már van gyereke. Ha mégis, engem nem feltétlenül zavar, hogy szervesen részt vesz a gyerek mindennapjaiban, akkor, ha azért is biztosítja, hogy rendszeresen tudjunk kettesben is minőségi időt tölteni. Azt nem kultiválnám, ha minden pillanatban ott lenne a gyerek, ha nem lehetne elmenni nyugiban kettesben étterembe, színházba vagy csak nézni egy filmet otthon a kanapén stb. rendszeresen (és ezen nem azt értem, hogy max. évfordulón és születésnapon, hanem ennél gyakrabban)
2015. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!