Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tegyem erősebbé a kapcsol...

Hogy tegyem erősebbé a kapcsolatot apa és én köztem, ha a felesége utál?

Figyelt kérdés
Még kiskoromban ment szét anya és apa, mivel apa megcsalta anyát. A nő, akivel megcsalta, sok férfival feküdt le, éjszakai bárokban táncolt, szóval egy ri*i volt. Apa egy fantasztikus ember, felnézek rá és nagyon szeretem, de ez a nő utál engem. Nem engedi, hogy apa találkozzon velem, szóval csak havi egyszer láthat egy délutánt, nem vehet nekem semmit, ha ad egy kis pénzt, azt is csak titokban teheti, és elég gyerekesen is viselkedett velem a nő, gyakran megszégyenített, anyuról hamis pletykákat terjesztett, ha ott voltam apánál (bár mára a nő "kitiltott" a saját apám házából), volt hogy ilyen gyerekes dolgokat csinált, például direkt sót tett az italomba cukor helyett, valamit megrongált, és rám fogta, hogy én voltam. A mamámékat irányítja, őket már csak ünnepekkor láthatom stb. Anya sokszor próbált apával beszélni erről, de apa nem képes változni. Ha ketten vagyunk apuval, akkor önmaga és minden jó, anyát is tiszteli olyankor, de amint ott a nője, azonnal ő is mellé áll, és látni, hogy 2 tűz között van. Próbálok kiállni magamért, próbáltam már a nőjével is rendbe hozni mindent, de nem is akarja ő. Tanácstalan vagyok, ő birtokolja apa döntéseit. Mit tegyek? 17/l

2015. aug. 3. 14:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, de apád egy gerinctelen alak, aki nem elég hogy anyádat megcsalta,de érted sem képes kiállni. Ha ennyiszer ejtene pofára a saját apám, nem is bánnám, hogy ilyen ritkán látom.
2015. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

" mivel apa megcsalta anyát. A nő, akivel megcsalta, sok férfival feküdt le, éjszakai bárokban táncolt, szóval egy ri*i volt."


"Apa egy fantasztikus ember"


WTF?


Amugy hagyd a not, apaddal meg talalkozz es kommunikalj negyszemkozt.

2015. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
milyen már, hogy tudja mi folyik körülötte mégis a nője mellett áll ki és hagyja hogy ne engedjen be téged a házba. Szülőként szégyellném magam, ha hagynám hogy a csajom megszégyenítse a lányomat.
2015. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen, megcsalta, tudom, hogy ez milyen undorító dolog volt tőle, de attól még az apám, és szeretem..
2015. aug. 3. 15:14
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
figyi nem az a baj,hogy anyádat megcsalta(vagyis de, de ez van) hanem hogy a saját lányáért nem képes kiállni és hagyja hogy szenvedjen. Szülőként ez elfogadhatatlan.
2015. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz tenni semmit. Élvezd a kevés időt, amit kettesben együtt tudtok tölteni. Ha eddig nem állt ki érted az apukád, akkor most sem fog. Ne felejtsd el, hogy az apukád új felesége rúgta szét a családotokat. Neki apukád kell és te meg nem. Mindent el fog követni azért, hogy ez így maradjon vagy rosszabb legyen.
2015. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
19%

plusz anyádat akkor nem szereted? el tudom képzelni milyen rossz neki, hogy ennyire szereted az apádat, miközben őt megcsalta.Csak ő ugye jó szülőd és meg sem mukkan...

Rossz szülőt imádsz és azt is csak azért, mert tiltva vagy tőle

2015. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem így van. Anya nevel, mindent ő ad meg, és persze, hogy anyut jobban szeretem, de apámat is azért szeretem, normális dolog..De attól még tudom, hogy milyen dolog ez tőle..
2015. aug. 3. 15:19
 9/22 anonim ***** válasza:
akkor fogalmazzunk úgy, hogy szép dolog hogy apádat szereted, de közöld vele egy ilyen beszélgetésnél, hogy nagyon szereted őt,de már eleged van és ha nem hajlandó a sarkára állni, akkor marad a havi 1 találkozás és örüljön neki, hogy még ezek után is szereted. Mert a csaját nem tudod elüldözni, küzdeni pedig egy olyan emberért aki nem töri magát a lánya szeretetéért nem érdemes...
2015. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De hát nem jön fel a nőjében egy ösztön, hogy ez nekem milyen??! Hisz ő is anya..
2015. aug. 3. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!