Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőtt gyerekek, akiket a...

Felnőtt gyerekek, akiket a szüleik nem engednek együtt aludni?

Figyelt kérdés
...és emiatt sértve, vagy dühösnek érzik magukat: ha majd negyvenesek lesztek, lesz saját életetek, saját házatok, családotok, mit szólnátok, ha az időközben mondjuk elvált szüleitek a ti lakásotokban szeretne az új szerelmével együtt aludni? Tetszene, megengednétek? Felhordhatna oda bárkit, lelkesen beleegyeznétek, "há mer közösülni nem csak éjjel lehet, ugyebár"?
2015. nov. 5. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha a szülőm valamiért velem él, akkor természetesen fogadhat vendéget, aztán hogy a szobájában mit csinálnak az az ő dolguk.

Csak akkor zavarna, ha napi szintű vendégeskedés lenne, de ebből szempontból mindegy hogy szerelemről vagy trécselni átjövő haverról van szó.

De szerencsére mindkét szülőm annyira kulturált, hogy tudja hol a határ, nem hívna meg naponta vendégségbe valakit.

Viszont ha külön él a szülőm, akkor hívjon a saját házába vendéget, nem is értem minek hozná fel hozzám ha van saját lakhelye?

2015. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Termeszetesen, a kulturaltsag hatarain belul.


Tudnam mi kozom van a szulok kozosulesehez, azon kivul hogy nem erdekel - tortenjen ejjel vagy nappal...

2015. nov. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Igen, felhordhatna. Még nézném is őket.



De egy buta, megkeseredett, hatásvadász, provokatív és primitív kérdés ez.

2015. nov. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
most mi a kérdés lényege? van, aki nem engedi a gyerekeit együtt aludni, vagy mi? :D
2015. nov. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, azért van egy alapvető különbség a két szitu között, ugye még mindig a szülő vállalt gyereket, és nem a gyerek szülőt.

Ezen túlmenőleg abszolút nem zavarna, ha az elvált szülőm az én lakásomban akarna az új szerelmével lenni - feltéve persze, ha van külön szoba... (bár egyszer-egyszer akár el is mennék "moziba" a cél érdekében - de azt persze tényleg nem minden nap...

" Felhordhatna oda bárkit, lelkesen beleegyeznétek, "há mer közösülni nem csak éjjel lehet, ugyebár"?" - ennek meg ugye a világon semmi értelme, mert miért ne közösülhetne akár az elvált szülőm az új párjával, pont ahogy a gyerekem is a párjával???? Miért fájna az nekem, ha ők jól érzik magukat????

2015. nov. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha ennyi esze van valakinek, az nem felnőtt, csak egy durcás kisgyerek. Különbség van aközött, hogy a 16 éves kislány hetente/havonta új fiúval jár, meg aközött, hogy egy felnőtt párkapcsolatot alakít. Heti, havi partnert nem kell más lakásába felvinni, de hosszabb tavunak semmi akadálya. Mondjuk én személy szerint nem dijazom az idegeneket a saját otthonomban hosszútávon, tehát akár gyerekem, akár szülőm akarna naponta valakit felhozni, vagy ide koltoztetni, esélye sincs rá.
2015. nov. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Hoppa hoppa, ugy erzem valaki 18-23ev kozott van, es durci, amiert apu/anyu nem engedi, hogy ott aludjon a partnere.
2015. nov. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván emiatt a kérdés miatt ér rá ennyire a kedves kérdező: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..
2015. nov. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Jaaajjj de provokatív:D es nem is nyiltan van felteve:D de amugy igen, siman belemennek, nem az en dolgom ot ellenorizni, felnott ember. Viszont forditott helyzetben o sem ellenoriz engem, mert felnőtt embernek tart, es nem gondolja, hogy minden heten massal jarok (ahogy ezt itt allitottak a korosztalyomrol) 17/L
2015. nov. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésben felvetett két dolog számomra nem fér meg együtt..ha felnőtt vagyok,nem kell engedélyt kérnem,hiszen a szülőm is felnőttként tekint rám...16-18 éves korom között nem engedték,hogy valaki nálunk ill. én valakinél aludjak(mindkét barátomat szerették)..Miután főiskolára mentem,"levették rólam a kezüket",a barátom(új kapcsolat) bármikor jöhetett velem haza,és mikor alig 20 évesen azt mondtam,hogy összeköltöznék vele albérletbe,nem álltak az utunkba..szóval természetesen nem lenne problémám vele,hiszen nekik sem volt.
2015. nov. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!