Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, hogy viszonyultok a...

Szülők, hogy viszonyultok a legfiatalabb gyereketek (18/l) első párjához az első találkozás alkalmával? Melyek azok a dolgok, amik számotokra pozitívumok és negatívumok? 19/f

Figyelt kérdés

2015. nov. 10. 15:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Legyen modora, ne legyen topis illetve azért külsőleg valamelyest passzoljanak.
2015. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha a család anti-alkoholista és ott mindenki ilyen jó típusú személy, akkor az szerinted mennyire hátrány, ha a srác még külsőleg sem néz ki jónak, pedig amúgy szeret segíteni másokon?
2015. nov. 10. 15:51
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Megkérdezném a barátnőmet, melyik az a téma, amit jobb nem felhozni. Nálunk a politika.

Negatívum, ha nem dolgozik, nem tanul. Iszik, cigizik, és rágózik. Ápolatlan, udvariatlan, első találkozásnál letegez,

negatív megjegyzést tesz, bármire.

Hencegős, nem beszél tisztelettel a lányommal.

Mindegyik lányom párját kedveltem, amíg szépen bánt a gyerekemmel. Mikor ez megszűnt, a hétfejű sárkány angyal volt hozzám képest.

2015. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én utálom a politizálást. Nálunk az a téma olyan, hogy ha valaki elkezd beszélni arról, akkor ott kő kövön nem marad, engem meg ez a téma untat és a vitákat sem szeretem. Nem cigizek, nem drogozok. Szoktam piálni, de csak mértékkel és csak sört. Az ápoltságomra nagyon figyelek, főleg az arcszőrzetemre és a hajamra. Szeretnék továbbtanulni, de félek, hogy nem fogok tudni. A hobbijaimat meg engem szerintem unalmasnak találnának és valamiért azt érzem, nem lenne jó benyomásuk rólam :/
2015. nov. 10. 16:02
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha a szülő unalmasnak talál, mert akkor feltételezi, nem viszed bele a lányát őrültségekbe.

Szülők nem szoktak örülni egy "vadmotorosnak", sárkányrepülősnek, sőt még a hétfejű sárkánynak sem.

Inkább egy szolid srác, mint egy kém, vagy bombaszakértő.

2015. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És ha van olyan dolog, amit kifogásolnának? Mert motorozok és egy rockzenekarban zenélek és emiatt azt is gondolhatják, hogy akkor én alkesz vagyok, meg ha naponta nem gyújtok rá, akkor leharapom mindenki fejét.
2015. nov. 10. 16:10
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg a b.nodet, hogy mit mesélt rólad a szüleinek :)
2015. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Kit érdekel mit gondolnak. Ha szeretitek egymást akkor úgyse tudnam beleszólni
2015. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Kit érdekel mit gondolnak. Ha szeretitek egymást akkor úgyse tudnam beleszólni"


Diplomáciából karó.

2015. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És ha befolyásolnák? Mert rajtuk is múlik, hogy tudunk-e találkozni, mert nem lakunk közel egymáshoz :/
2015. nov. 10. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!