Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A féltestvérem lekaparta az...

A féltestvérem lekaparta az anyajegyemet szó szerint, és én vagyok a hibás. Normális ez a nő?! Miért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

4 éves, elég neveletlen kislány. Apáéknál voltam, mert vigyázni kellett rá (nem először használtak ingyen bébiszitternek, de mindegy, nem ez a lényeg).

Nem volt semmi gond addig, míg haza nem jött az anyja, akkor a gyerek bekattant. Elkezdett ugrálni, rohangálni, csapkodni, mire kaptam a megjegyzést, hogy "eddig is ezt hallgatták a szomszédok?". Már rajtam volt a cipő, kerestem a kulcsomat és még odaszaladt a féltestvérem, azt hittem, hogy puszit szeretne adni, ezért odahajoltam és elkezdte húzni a hajamat, ahogy kapott oda, a körme beleakadt az anyajegyembe, ami félig lejött, vérzett is. Csak azt éreztem, hogy fáj és közben tépi a hajamat, ezért próbáltam kiszedni a kezei közül és ahogy próbáltam arrébb tenni, elesett a cipőkbe, elkezdett sírni. Kijött az anyja a fürdőből és még neki állt feljebb, hogy mégis miért lökdösöm a gyereket...

Holnap megyek a bőrgyógyászunkhoz, de tuti, hogy leveszi, mert azt már nézte máskor is és mondta, hogy vigyázzak rá, mert ha sérül, 100%, hogy leszedi.

Ráadásul nagyobb, szóval muszáj műteni.

Ami baromi jó, mert decemberben az évzáró bál, februárban szalagavató, így akkor sem lenne jó a műtét időpontja, sokáig meg nem szeretném húzni.


Most meg felhívott az apám, hogy mégis hogy beszélhettem így a feleségével. Egyszerűen csak elmondtam az igazat. Hogy csak egy kihasználós k., aki összevissza csalja az apámat és ahelyett, hogy borzalmasan előnytelenre festeti a haját, inkább a gyerekét kéne megnevelnie, mert így problémái lesznek az iskolában.

De közben apának úgy adta elő a sztorit, hogy én a falhoz löktem a féltestvéremet, akinek ettől majdnem agyrázkódása lett és nem is látszik semmi az anyajegyemen.

Annyira ideges vagyok, hogy azt le sem lehet írni.


2015. nov. 10. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Máskor ne menj át úgy, hogy apukád nincs otthon. Bolondok közt jobb elővigyázatosan viselkedni. Apáddal se beszélj most, hanem azonnal húzzál el a bőrgyógyászatra, nem muszáj a saját orvosodhoz és kérj valami papírt a helyzet súlyosságáról. Ha nem túloztál, akkor márd küldheted is apádnak a fotót, hogy nézze meg, a kis virágszála mit művelt veled, illetve ennyit ér a felesége szava...
2015. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Minden tiszteletem, hogy kiálltál magadért :D. Apukádtól meg kérdezd meg, hogy inkább hisz annak a riherongynak mint a saját lányának? Mert akkor gondok vannak.
2015. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%

Apádék párkapcsolatának, meg a felesége hajszínének rohadtul semmi köze ahhoz, amit a testvéred csinált, úgyhogy teljesen jogos a felháborodásuk.

Ha bajod van, akkor mondd meg, mi a bajod, és ne keverj bele oylan dolgokat, amihez a világon semmi közöd. Ennyi.

2015. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Egész egyszerűen,kijelemteném,hogy soha többet nem,vagyok hajlandó vigyázni arra a kis görcsre,még meg nem nevelik.
2015. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Ha ilyen hülyeségekkel jössz elő, hogy milyen a haja ne csodálkozz, ha nem vesznek komolyan. Innentől kezdve ne érj rá, ha vigyázni kell a gyerekre, aztán annyi.
2015. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Ne húzd sokáig a műtétet,nem nagy beavatkozás,hamar gyógyul.Ezt,mint egészségügyis mondom Neked.Tényleg hülye kva az új felesége.Ne hagyd Magad!
2015. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

1.) hidd el, lehet, hogy a "kis gorcs" szivesseget tett neked, mert ha amugyis gyanus volt borgyogyasz altal az anyajegy...

2.) balesetek tortennek, ezert nem kell haragudnod a feltesodra.

3.) a mostoha anyud viszont elmehet a fr@ncba. miert lokdosned a gyereket? nem latja, hogy verzik a fejed?

4.) tedd oket parkolora es allj ki az igazdert. nehogymar a te hibad legyen, hogy ez tortent. De ezt ne kozonsegesen tedd, mert lejaratod magad. Higgadtan, ertelmesen!

2015. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

1. irány a doki. ez a legfontosabb!!! Aztán azt csinálni, amit ő tanácsol.

2. többé ne legyél bébicsősz, sőt messziről kerüld el apád új családját. A bébiszittelést oldják meg ezentúl máshogy, mással.

3. ne kezd el bizonygatni apádnak az igazadat, mert hiába, valszeg "farokvezérli" az új asszonykája, és akár totál ellened is fordíthatja


Ha okos vagy, és számít a nyugodt élet, akkor nem hagyod magad belerángatni ilyen hülye konfliktusokba. Úgy néz ki, hogy a nő nem szível téged, mert az apád előző "nőjétől" származol, illetve nem akar osztozkodni apád szeretetén és figyelmén (pénzén?). Ezért valszeg sok ilyen konfliktusos helyzet fog adódni közöttetek, ha odajársz.

Ezért amennyiben nem vagy rászorulva arra, hogy odamenj és velük legyél inkább hanyagold a dolgot.

Max. a 'sátoros' ünnepeken találkozz velük, ennyi illő, és még kibírható.

Ha apádnak meg hiányoznál, akkor teremtse meg a lehetőségét, hogy kettesben töltsetek néha egy kis időt.

2015. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Ebből sem lesz már egészséges család. Új nő gondolom fúj a régi családra, gyerekestül, hogy útban vannak, apuka mind a 30 IQ-jával elcsepegteti a nektárját minden lyukba ahol megfordul (bocs, de ez van) és úgy tűnik, hogy van egy fogyatékos féltestvér.
2015. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

1. a 4 éves kislány NEM kis görény - egy neveletlen gyermek, aki nő, mint a gaz az út szélén; nem őrá kellene haragudnod

2. mostohaanyuci szüljön sünt, farfekvéssel

3. apucit is hanyagolnám, amíg észhez nem tér

4. irány a doki

2015. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!