Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyermekelhelyezésen mikor...

Gyermekelhelyezésen mikor kijött a pici (5éves) aztmondta "anya kérdezték hol szeretnék lakni, erre aztmondtam nálad" de furcsa volt eközben a picúr. Lehet, hogy befolyásolta valamivel?

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 15:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem. Az apa is szeretné nevelni a gyereket!
2015. nov. 12. 16:22
 12/22 anonim ***** válasza:
95%

Én 8 éves voltam, a mai napig sírni tudnék ha rágondolok. Rajzolnom kellett meg babákkal szituációkat eljátszani. Annyit értettem meg, hogy bármi van, anyu vagy apu haragudni fog rám, mert "a másikat szeretem jobban".


Sosem tenném ki ennek a gyerekem......

2015. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
És nem tudtatok valami normál fű alatti egyességet összehozni?
2015. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%
#9: Nem. Nagyon jól tudják, hogy a gyerek mire, mit, miért válaszolhat. Sok mindent néznek. Nyilván ezért vizsgálat, és nem csak 1 darab kérdés (hol szeretne lakni).
2015. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Megszakad a szívem a pici miatt, hogy ilyeneket kell átélnie ilyen picim. Mikor a legnagyobb szüksége lenne a családjára (apa, anya) a gyerek egy elkapkodott házasság áldozata ahonnan a feleség ki akart lépni. Ezenfelül elszakítani apjától a gyereket! Többszöri rendőri intézkedés, viták, kitalációk és pedofilia hamis vádja. Ugyhogy ez nem is az első vizsgálata volt a kicsinek. Rendőrségi szakértő azt írta le, hogy kizárt , hogy az apa által bármiféle veszélyeztetés érte volna a gyereket. És az hogy apjához jobban kötődik, őszintébben szereti. De azóta eltelt 1év.indenhol mentek a hónapok a semmibe, amig idáig eljutottak.
2015. nov. 12. 16:38
 16/22 anonim ***** válasza:
97%
Huh, a szerencsétlen lurkó, elég beteg családba csöppent.
2015. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
Te kije vagy a gyereknek?
2015. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az apja
2015. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
36%
Napi kamu egymillióhuszonkettő.
2015. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
69%

Ha az apjához jobban kötődik, akkor ott kell elhelyezni, HA az anyjában egy szemernyi jó érzés van a gyereke iránt - és nem csak önmagának szülte.


Ha a gyerek okos, akkor pedig igen fontos, hogy az apjánál neveljék, mert egy ostoba, birtokló anya a legokosabb kislányt is tönkre tudja tenni a magához kötéssel.

2015. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!