Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért furcsa az embereknek,...

Miért furcsa az embereknek, hogy jóban vagyok apukám barátnőjével?

Figyelt kérdés

Én 20 éves lány vagyok és apa egyedül nevel aki pedig 43 éves. Neki már 2 éve van egy barátnője aki 22 éves. Már eleve ezt nehezen emésztik meg az emberek, de ami nekem még furcsább, hogy azt még nehezebben, hogy én ezt elfogadom sőt jóban vagyok apa barátnőjével.

Nemrég együtt tanultunk nálunk egy csoporttársammal és hazajött apa meg a barátnője. Aztán kérdezi a csoporttársam, hogy az a csaj a tesóm volt-e. Mondom nem, apa barátnője. Erre nagy megdöbbent tekintett és azt kérdezte "úristen, hogy bírom?":) Hát mégis, hogy bírnám?:) Tök jól:) Ráadásul az ilyenek nem egyedi esetek, hanem viszonylag gyakoriak amikor az emberek így kifejezik ezt a dolgot. Múlt hétvégén lementünk Siófokra vacsizni, fagyizni meg sétálni egyet így hármasban aztán feltűnt, hogy ott is elég sokan furcsán néztek ránk. Nem nagyon tudták hova tenni, hogy itt ki-kicsoda:)

Mégis mit kellene csinálnom? Utáljam a csajt csak azért mert éppen nem 35-40 éves hanem csak 22? Ha apa boldog vele és egy szimpatikus lány akkor miért ne lehetnék vele jóba? Mi teljesen barátnői viszonyban vagyunk. Én jobban is örülök neki, hogy apának ilyen fiatal barátnője van nem pedig mondjuk 40 éves. Akivel esetleg nehezebben találnám meg a közös hangot.

Meg eleve az is miért furcsa az embereknek, hogy ők együtt vannak? Apa jóképű pasi, fiatalos, jól öltözik, sportol, ad magára, miért olyan meglepő, hogy egy szép fiatal barátnője van? Szerintem inkább az lenne az érdekes ha nem az lenne:)

Ez az egész helyzet nektek is furcsa? Vagy csak én botlok bele mindig azokba akik szerint furcsa?:)


2015. jún. 22. 08:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Csak a korkulonbseg miatt furcsa,de szerintem nincs ezzel baj. Az emberek racsodalkoznak,mert altalaban 40es pasi nem 20as lanyt valaszt
2015. jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem téged néznek furcsán, hanem apádat aki egy hasonlókorú lánnyal van mint a saját lánya. Azért ez nem igazán normális ha az életkort nézzük.
2015. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Ha apád fiatalosan néz ki,akkor pont összeillenek.A nők amúgyis hamarabb lesznek öregesebbek.


Szerintem jó dolog, hogy jóban vagy vele!Ennek biztosan apukád is örül.

2015. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

"miért olyan meglepő, hogy egy szép fiatal barátnője van"


Mert sem korban, sem agyilag nem illik hozza. Ha igen, akkor valamelyikuk defektes.

2015. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Apa építészmérnök, saját tervező irodája van. A barátnője meg jogot hallgat. Szerintem messze vannak a defektestől:)

De egyébként is, ha a te értelmezésedben "defektesek" akkor is kinek ártanak vele ha ők boldogok együtt?

2015. jún. 22. 13:19
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ne foglalkozz a hülyékkel. Ha apukád 43 évesen egy 22 éves bulát farkal, minden tiszteletem az övé. Kedves egészségére, mérnök úr! ;)
2015. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

"ha a te értelmezésedben "defektesek" akkor is kinek ártanak vele ha ők boldogok együtt?"


Nyilvan senkinek magukon kivul, de nem is errol volt szo hanem azon ertetlenkedsz hogy az emberek miert tartjak ezt furcsanak. Hat ezert, mert egy atlagos 40 eves ferfi nem akar egy 22 eves csajjal kezdeni, mert meg nagyon nem nottek ki a HP korbol, es atlagos 22 csaj meg nem akar egy 40 eves ven faxszal kezdeni.

2015. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Maguknak mit ártanak vele?
2015. jún. 22. 18:38
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

Igazabol a faterod semmit, a legtobbet a lany veszithet ezen, o is igazabol csak hosszu tavon.


De majd biztosan idetevednek olyanok is akik majd elmondjak hogy ez szuper es hajra es biztatnak majd, ugyhogy lesz majd pozitiv velemeny is, az enyemet meg elfelejtheted.

2015. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem semmi "defektes" nincs benne .Az emberek szeretnek másokon csámcsogni ,ha idősebb lenne akkor is találnának valami kivetnivalót a családotokban .


Szerintem ha ők így boldogok,és jól érzitek magatokat családként snekinek nincs joga megszólni titeket .

2015. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!