Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be a barátomat...

Hogy mutassam be a barátomat itthon anélkül, hogy ribinek gondolnának?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy férfivel, aki a válása közepén van. Akkor még nem történt közöttünk semmi, amíg együtt élt a feleségével, szóval akkor csak jóban voltunk. Viszont anya jóban van a (hamarosan volt) feleséggel, mert az én szüleim és ők jóban vannak.

Tudom, hogy anya sosem bántana emiatt, mert ő is élt rossz házasságban (apával) és tudja, hogy a válás megoldás. De akkor is, nem szeretném, hogy azt gondolja, ez miattam történt...


Ezért arra gondoltam, hogy esetleg hamarabb beszélgetnék vele erről, a barátom pedig szólhatna erről a nevelőapámnak, hogy ne legyen olyan nagy a meglepődés. Vagy szerintetek ez rossz ötlet?

Hogy kellene?


2015. nov. 14. 19:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
56%
A kérdésedre válaszolva nem tudsz olyan megoldást hogy ne gondoljanak ribinek. Esetleg akkor nem néznének ribinek, ha naívnak és butának láttatnád magad, a férfit pedig potyap.ncivadásznak. Akkor esetleg nem ribinek gondolnak csak egyszerűen hülyének. Nem hiszem hogy mosolyogva fogják fogadni az udvarlód. Sok-sok olyan dolog lehet az udvarlód múltjában amiről a szüleid tudnak, csak te nem. Ők azt is tudják, főleg anyukád hogy miben hibázott valójában az udvarlód a házasságában.
2015. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
18 vagyok.
2015. nov. 14. 19:52
 13/29 anonim ***** válasza:
80%

A 32 éves nem öreg, de ezt 28 évesként mondom. Hozzád nem csak, hogy öreg, de ha agyilag egy színvonalon van veled, akkor észre kéne venned, hogy valami gáz van vele.


Ha meg a faszi a válása közepén van, kicsit egyedül kéne lennie, hogy rájöjjön, mint rontott el, nem pedig megmártózni a következő kislányban, aki elalél tőle.

2015. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Költőnő? ***** válasza:
23%
utolsó+1
2015. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
69%
13.válaszadó tökéletesen megfogalmazta a lényeget!
2015. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
57%

tipikus naiv tini vagy, hiaba okoskodsz...

es ha a pasi ennyi idosen egy tinivel jon ossze, hat nem csodalkozok hogy elval.

2015. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
85%
"Anya, Julcsi férjével jöttem össze. mit szólnál, ha áthívnám jövőhéten egy vacsorára, hogy ti is jobban megismerjétek?"
2015. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
34%

Miért akarod uralmi mások gondolatait? Egyszerűen felvállalod a pasidat és a többiekre ráhagyod, hogy mindenki azt gondol, amit akar - mert az az ő dolga. Amikor viszont téged kezdenek el támadni, szavakban is, akkor kell magadat megvédeni!


Senkinek semmi köze ahhoz, hogy kivel jársz. Ne ess tőle teherbe, arra vigyázz és hagyj magadnak időt arra, hogy megláthasd a másik ember rossz oldalát is. Aztán eldöntöd, hogy akarod-e hosszú távra is.

2015. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
90%

Talán NE MUTASD BE!


Ez az egyetlen útja, hogy ne gondoljanak rosszat.


Nem is értem, hogy hova szaladsz? Miért akarod máris bemutatni, amikor még el se vált?


Majd ha elvált, együtt lesztek X hónapja, minden "szép és jó", akkor talán... de addig felesleges. Megkíméled vele a szüleidet egy jó kis fejfájástól.

2015. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, naiv vagyok, úgyis vége lesz, túl idős hozzám és társaik. Elfogadom, persze. Na, akkor ezen túl vagyunk.


De ha nem mutatom be, akkor is megtudják, hogy együtt vagyunk. Szóval jobb megelőzni a bajt.

2015. nov. 14. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!