Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális dolog? Én ezt már nem bírom.

Figyelt kérdés
A szüleim állandóan arról témáznak, hogy európában háború lesz és most kezdődik a párizsi tragédiával. Mindennap ezt hallom,kiabálnak velem, hogy ez lesz és hogy minél hamarabb el kell menni európából és ha azt akarom, hogy ne haljak meg akkor én is menjek velük. De én már jelentkeztem itt egyetemre, fel is vettek, itt vannak a barátaim, egyszerűen mindenem és itt terveztem a jövőt is. Szerintetek normális dolog amit csinálnak? Mit tegyek? 18é.l

2015. nov. 14. 19:57
 1/8 heloszia71 ***** válasza:
97%
Elloszor is hagyd abba a kamu kerdesek irasat.
2015. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Majd amikor világháború lesz akkor hova fog bújni??


Amugyse lesz háború!! Csak sajnos a Magyar ember képes mindenbe a háborút latni. Hidd el minden ember élete megvan irva.

Anyukád sem tud kibújni a sajat halála előtt!!



Egyebkent meg ha megnézed terror támadás nem kiszamothati mikor hol van es eddig meg sohasem Magyarországot tuztek ki! Vajon miért? A magyar embertbek minden jo sohasem harcol az igazáért. Itt Magyarország az emberek ölik meg egymast es nem a terroristák!

2015. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
és hová akarnak menni? Ázsiába? Afrikába? a Közel-Keletre?
2015. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amerikába.
2015. nov. 14. 20:30
 5/8 DuplaKV ***** válasza:
61%
Nyugodtan közöld velük, ha lesz is háború (aminek ugyan van esélye, de nem több, mint eddig), akkor az úgyis letarolja a világot.
2015. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Amerikába? Ahol egyszerűbb fegyvertartási engedélyt szerezni, mint kinder tojást bevinni? Ahol új divat lett sulikban lövöldözni az osztálytársakat? Fő a biztonság! :D Am nem, nevetséges hozzáállás ez, ha a szüleid ezt gondolják.
2015. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amerikába? 2001/09/11


Oda elve nem mehetsz csak úgy.

2015. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szüleidnek igaza van abban,hogy ez már háború, csak nem olyan látványos bombás, fegyverropogtatós mint a világháborúban, hanem olyan csendes terület elfoglalós és nemzet elnyomós fajta.de túlzás emiatt ordibálni és menekülni.Tény hogy itt a helyzet gazdaságilag lesz egyre szarabb ha Európa ebbe az egész ügybe belerokkan és jelenleg amerika nem is lenne rossz, bár marha nehéz ott letelepedni.Szóval a lényeg a szüleid nem enyhén túloznak,de ha sikerül Amerikában letelepedni az nem is olyan rossz.
2015. nov. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!