Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Osszevesztem anyummal, mit...

Osszevesztem anyummal, mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés

Tegnap vitaztunk egy dolgon, azt mondtam neki, hogy nyomorek, es befutottam a szobamba. Ra 5 percre mentem is hozza bocsanatot kerni, hogy nem gondoltam komolyan, meg ezt csak azert mondtam, mert ideges voltam. Kikuldott a szobabol... Persze, ilyet anyara nem szabad mondani, de ismer, es o is tudja, hogy nem gondoltam komolyan, szamomra o a legfontosabb a vilagon.

Reggel o szokott ebreszteni, nem ebresztett, szerencsere magamtol felkeltem.

Semmit sem adott iskolaba, nem volt idom szendvicset kesziteni, szoval siettem inkabb a buszra. Penzt meg otthon hagytam.👌

Ma hazaertem, es enni akartam, de amint beleptem a konyhaba, azt mondta menjek ki, nem akar latni.

1 ora mulva nemetre kell mennem, kb 9-10 km-re van tolunk, es nem visz el + buszok sem jarnak arra PLUSZ meg van huzodva a labam.

Mit tehetnek a megbocsatasaert? Nagyon szegyellem magam, de ez tenyleg csak kicsuszott a szamon...

De o mar nem egyszer illetett meg engem csunya szavakkal, bocsanatkeres nelkul. Nekem ez volt az elso😞



2015. nov. 19. 15:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Ezt pontosan így mondd el neki.
2015. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer ülj le vele és beszéld meg.
2015. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
18%

Na, ácsi! Ne védekezz azzal, hogy ő is ezt meg azt csinálta, én a helyében vszeg szájon is csaptalak volna, hüyegyerek!


Teljesen megértem őt, ezek után nem szívesen látnálak egy darabig. SENKIVEL nem beszélünk így, a barátaidnak mondhatnád (bár nekem spec. addig lennél a barátnőm), de felnőttnek nem! Nekem egyszer nem jutott eszembe ocsmányan beszélni a szüleimmel, sem olyanokkal, akik fontosak számomra.


Neked, úgy tűnik, ennyire fontos anyukád.

2015. nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

De meg se hallgat...

Vagy azt mondja, hogy

"nem akarlak látni"

"nem érdekel"

és kitol vagy nem figyel rám a továbbiakban.

2015. nov. 19. 15:33
 5/23 A kérdező kommentje:
De NEM gondoltam komolyan, kicsúszott a számon. Mindegy, inkább készülök németre, mert nem lesz rövid séta.
2015. nov. 19. 15:35
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Bocsánatot akartál kérni, ő visszautasított. Ne csinálj semmit rá se nézz. Majd megunja.
2015. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

O meg nem kesz errol beszelni veled, es ertheto is, mert nem olyan szintu dologrol van szo, amit 5 perc utan elfelejt az ember.

Az hogy "de o meg" nem erv, mert nem egyenranguakrol beszelunk. O az anyad, te meg a gyereke vagy, ehhez tartsd magad.


Felajanlottad a bekejobbot, egyelore nem kellett, most varj. Majd kozeledik o.

Azt megsugom, hogy egy szulo se kepes a gyerekere igazabol haragudni, plane hosszabb ideig. Hogy miert, arra majd akkor jossz ra ha gyereked lesz.

2015. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem gyalog felesleges elindulnod, átlagsebességgel 10 km gyalog 2,5 óra. :D Mire odaérsz, már indulhatsz is vissza.
2015. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk azt nem értem,hogy 1 óra múlva németre kell menned,ami 9-10 km,busz nem jár,sétálni fogsz.Mégis hogy lehet 9-10 km-t megtenni gyalog egy óra alatt?Mert mi a buszmegállótól 2km-re lakunk,ha normál tempóban megyek 25-30 perc,ha sietek is min.20...
2015. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Andizsuzsi ***** válasza:
62%
Most egy életre megtanulod valószínűleg a leckét. Kimondott szavakat nem lehet visszacsinálni, és nem tűnnek el egy "bocsánat, nem gondoltam komolyan"-nal. Édesanyád büntet, a legnagyobb büntetéssel, amivel lehet (szerintem).Természetesen az sem helyes, ha ő bánt téged, de az nem jogosít fel, hogy te is olyan legyél. Nagyon nem tudsz mást tenni, mint folyamatosan próbálkozol megbeszélni a dolgot, és soha, de soha nem mondasz olyant többet, amit nem gondolsz komolyan.
2015. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!