Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert viselkednek a testveremm...

Miert viselkednek a testveremmel mashogyan, mint velem?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy gyerekes, a lenyeg, hogy 18 eves, most kapta meg mar a karacsonyi ajandekat, ami tobb, mint 200.000 Ft volt. Megjegyeztem, hogy en is kineztem magamnak regen egy kabatot, es csak 2 db van belole, es szeretnem megvenni. 22 eves vagyok es 20.000 Ft-ba kerulne.

Erre mindig az a valasz, hogy lenyuznatok az emberrol a bort. De hogy van ez, hogy mondjak, hogy karacsonyra kapunk ajandekot, de megis a tesom elobb megkapja, ami 10x annyi, mint a enyem lenne.

Mivel er o tobbet, mint en?


2015. nov. 20. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

22 évesen talán nem kéne ilyen drága dolgokért hisztizni

mit gondolsz anyád sz'rja a pénzt vagy mi

enyi idősen mégis mért vársz bármilyen ajándékot

2015. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1. ezt te se mondod komolyan, hogy az egyik gyerekednek vennek 200.000 Ft-os ajandekot, a masiktol pedig egy 20.000 Ft-osat sajnalnal...

Nem varok ajandekot, ok mondtak, hogy megveszik nekem, mikor mondtam, hogy mennyire tetszik. HA nem tudod a korulmenyeket, meg semmit, akkor ne engem akarj mar megkovezni, hanem normalisan valaszolni!

2015. nov. 20. 18:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt hasonló. Tesóm egy 400 ezres ajándékot kapott szülinapjára. Én 10 ezreset. Mondjuk önmagában örültem neki, mert máskor is kb. ilyen értékben szoktunk ajándékozni, és olyat kaptam, amit szeretek. Csak meglepődtem, hogy neki meg ilyen nagy dologgal készültek. Hát ez van.
2015. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
EN nem azon vagyok fennakadva, hogy milyen ertekben kapott ajandekot, hanem azon, hogy en is meg szeretnem mar venni, nehogy mas elkapkodja elolem. De en azt a valaszt kapom, hogy lenyuznatok az emberrol a bort is
2015. nov. 20. 19:08
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
22 évesen már épp ideje volna hogy legyen 20ezer forintod egy kabátra, nem azt nézegetni más mit kap.
2015. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát elèg igazságtalan,nálunk sose volt ilyen,midig egyformán kaptunk és adtunk is hogy elkerüljük az ilyen eseteket.A szüleinktöl is egyformán kaptunk már picikorunk ota,mindig mondták hogy nem tesznek külömbséget eggyik gyerek között sem;)
2015. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ennyi erővel a 18 éves is elmehetne dolgozni.

a karácsonyi ajándékozás azért más kategória.

2015. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
nem vagy gyerek egy pénzéhes felnött vagy
2015. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Nekem sem volt jobb gyerekkorom!Sőt nem irom le mert elsírná magát sok ember!De inkább azt tudom neked mondani!Annak örülly hogy vannak szüleid mint én is!Van tető a fejed felett!A mai világban!És van mit enned!A többi részlet kérdés!Mikor eszel!Gondolj arra!Menyi ember lenne a helyedben!Vagy egésségügyileg vagy bármilyen téren!Ne csak előre nézz az életben!Álj meg !És nézz visza is!Tapasztalatom!
2015. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%

Te mit szapulod itt a válaszolót hogy ha ne tudja a körülményeket stb. Ha már kiteszel egy kérdést akkor ird le a körülményeket, istenem ..

22 éves vagy és egy kabátot nem tudsz magadnak venni? Én 20 vagyok, és van munkahelyem, azt veszem meg magamnak amit akarok és nem nyávogok hogy a még valószínűleg iskolás tesóm mit kap.

2015. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!