Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindenki megutálja a szüleit...

Mindenki megutálja a szüleit ha felnő?

Figyelt kérdés
pár hónap és 18 leszek. 13 éves koromig a szüleim voltak a szuperhőseim de ahogy felnőttem rájöttem,hogy két szerencsétlen akik egymás mellett ragadtak és rajtam akarják levezetni az ő el*aszott életüket. ez mindenkivel így van vagy csak án vagyok ilyenn selejt ,hogy így látom a dolgokat :D /Kérdőjel/

2015. nov. 23. 09:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
13%
A legtöbb ember, aki elég értelmes, rájön erre :).
2015. nov. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy te selejt vagy-e, de én pl. nagyon jóban vagyok az anyammal, pedig az ő házassága sem volt tökéletes, szerintem senkie sem az, de nem eszerint ítélem meg az embereket. 34/n
2015. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
9%

Szintén zenész:)

45F

2015. nov. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%
Ha így látod a dolgokat még nem nőttél fel. Valamikor szuperhősöknek láttad őket pedig nem voltak azok. Most szerencsétleneknek látod őket, pedig nem azok. Ők nem lettek rosszabbak, te látod őket másképp. Kiben is van a hiba? " Ki minek lát engem az vagyok annak" Remélem érted.
2015. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy rajossz hogy ok se szuperhosok csak egyszeru emberek, teljesen normalis. Az, hogy emiatt megutalod oket viszont egyaltalan nem az.
2015. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha egyszer tényleg felnősz, lesz némi élettapasztalatod, és szorult beléd egy kevés empátia is, akkor érdemes elgondolkoznod a szüleiden. Most még nem tartasz itt.

Egyébként nem utálom a szüleimet. Látom a hibáikat, azt is, mit csináltam volna talán másképp a helyükben, de látom és értékelem azt, amit elértek, és ami nagyon jó bennük. Viszonylag kevés tökéletes ember szaladgál a világban, mondhatni, egy se, irreális dolog pont a szüleidtől elvárni, hogy azok legyenek.:-)

2015. nov. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez elég gáz ha így látod.

Egy ember sem tökéletes. Én is látom a szüleim hibáit, de itt 24 évesen jobban szeretem őket mint valaha.

2015. nov. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%
Természetes dolog, hogy ahogy kezdesz felnőni, már képes vagy emberi lényként látni a szüleidet, a hibáikkal együtt. Viszont az, hogy emiatt utálod őket, még tényleg azt mutatja, hogy valójában nem nőttél fel, csak elindultál ezen az úton. Majd ha valóban felnőtt leszel, akkor megérted, hogy a szüleidet nem kell a hibáik miatt utálni. Egyébként érthető, hogy így érzel, hiszen gyerekként tökéletesnek láttad őket, és most, hogy a hibáikkal is tisztában vagy, kicsit úgy érzed, hogy téged becsaptak, megtévesztettek. Aztán majd egyszer rájössz, hogy ez nem így van :)
2015. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen normális. 13 éves korodban szuperhősök, 18 éves korodban két szerencsétlen, 28 éves korodban két (remélhetőleg becsülendő) átlagos ember.
2015. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy utolsó írta, jön még az a fázis, hogy átlagemberek lesznek. Én olyan 11-12 éves koromig gondoltam szuperhősnek őket. Aztán jött a kamaszkor és utáltam őket, majd olyan 21-22 éves korban mikor megpróbáltam saját lábra állni jöttem rá, hogy nem hülyeségekkel szekáltak kamaszként hanem azt akarták ne essek a saját hibájukba. Most szerető szülőknek gondolom őket, akik lehet néha tévedtek, de igyekeztek és ismerem a nagyszüleim, hozzájuk képest erőn felül teljesítettek, mármint a szüleim. Nekik elég szar gyerekkoruk volt, ahhoz képest az enyém nagyszerű volt és a mai napig segítenek, pedig őket a nagyszülők csak kihasználták, hisz azért szülték őket. Emiatt szeretném majd az ő példájukat tovább vinni ha saját gyerekeim lesznek és amit rossznak gondoltam a nevelésükben azon változtatni, legfeljebb az én gyerekem is azt mondja majd 18 évesen, hogy elcsesztem... :D sajnos ez benne van a pakliban.
2015. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!