Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nálunk töltik a...

A szüleim nálunk töltik a Karácsonyt és teljesen kivagyok ettől. Miért akarok ennyire megfelelni nekik? Mit csináljak, hogy lenyugodjak?

Figyelt kérdés

18 éves korom óta külföldön élek, most az anyukám szülinapja miatt vagyok Magyarországon és együtt utazunk vissza az Államokba.

Régóta vártam, hogy elfogadják tőlem ezt, mert sosem értették, hogy miért szeretek ott, miért nem jövök haza, hiszen itt a családom, minden ide köt. A férjemet (akkor még a barátom) ellenségnek gondolták és nem kedvelték, ez még az enyhe kifejezés.

Szeretném, ha látnák, hogy jó életem van ott és attól, mert ők nincsenek ott, nem vagyok egyedül és boldog vagyok. De már kezdek megőrülni, úgy érzem.


2015. nov. 28. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond? Elfogadták a meghívást, mennek veled. Ott te leszel úgymond "hazai terepen", az otthonodban, ez kell, hogy tartást és önbizalmat adjon. mutasd majd meg nekik a környéket, a várost, ahol élsz, esetleg a szomszédokat, akikkel jóban vagytok, mesélj érdekességeket, amik különböznek az itthoni dolgoktól és jók. Ők haza fognak menni, te meg ott maradsz, ha biztos vagy benne, hogy jól döntöttél, és boldog vagy kint, teljesen fölösleges paráznod, még ha netán lesz is egy-két megjegyzésük. Az emberek gyarlók, nehezen ismerik be, hogy valamiben nem volt igazuk, pláne a szülő a gyerekével szemben - tudd be ennek és kész.
2015. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Meg ne őrülj!

Nem valószínü, h elfogadják, attól még 1-2 napot ki lehet bírni, toleranciával.

2015. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 acelsziv ***** válasza:
87%
Ezt nem értem.. Kiviszed őket, de mindeközben rosszul vagy, ha ott vannak. Akkor most mit akarsZ?
2015. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most min aggódsz? Ha meglátogatnak, akkor nyilván elfogadták a helyzetet, nem?
2015. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mit csináljak, hogy lenyugodjak?" Örülj!!!

Ezt akartad, hogy lássák odakint is meg van mindened, sőt még boldog is vagy....

Sőt, egyáltalán ne akarjál mindenben megfelelni nekik, mutasd önmagadat olyannak amilyen vagy, amilyenné lettél, és ha nemcsak látják, de érzik is!!! hogy valóban minden tökéletes az életedben, majd ők is megnyugodnak, és jó érzésekkel eltöltve jönnek haza!

2015. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Énsem értem... Végre teljesül a vágyad, a szüleid kíváncsiak hogyan élsz, nyitnak feléd és te rosszul vagy? Hát neked örömet szerezni...
2015. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell izgulni. Mennek veled, te ott légy természetes, csináld azt amit szoktál, ha látni fogják hogy te ott nagyon elvagy és jól érzed magad nem lesz gond. Ők is jól fogják érezni magad ha nem erőlködsz rá a dolgokra.


Tapasztalatból mondom ezt mert én is jártam hasonlóan amikor a szüleimet meghívtam hozzánk Németországba igaz a nyárra jöttek 3 hétre én hoztam őket autóval én is vittem vissza őket mert nekem is volt dolgom Magyarba, meg a kint élő párom is hazautazott Szlovákiába pár napra mert neki is volt dolga.

2015. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is van a férjeddel? Az a probléma, igaz?
2015. dec. 24. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!