Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elköltözöm gimnazistaként....

Elköltözöm gimnazistaként. Hogyan nyugtassam meg anyát, hogy ettől függetlenül szeretem és nem kell sírnia?

Figyelt kérdés

Elköltözöm itthonról és amióta megmondtam anyának, sír és ki van borulva.

Magát hibáztatja, azt mondja, hogy ez miatta történt, ami igaz is részben. De kár a múlton rágódni, hogy mi lett volna, hogyha hamarabb feltűnik ez neki, máshogy állt volna hozzám.

A nyáron úgyis elköltöztem volna az egyetem miatt, mondhatni mindegy, hogy fél évet itt töltök-e még vitatkozások közepette. Könnyebb lesz neki(k) is és nekem is.

Nem a világ végére megyek, nem is külföldre, itt maradok Budapesten, csak máshová megyek majd haza.

Elhiszem, hogy rossz neki, de tényleg ez a legjobb döntés...

Aki volt már hasonló helyzetben, az mit tett?


2015. nov. 28. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Hadd sírjon, ha akar. Majd lenyugszik és talán helyrejö a kapcsolatotok lassan.
2015. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes! Gimnazistaként van annyid, hogy lakást, eltartást stb fizess magadért? Van ugyan egy hasonló ismerősöm, aki kitartott lett, de egy év után megszűnt az idősebb pasi szerelme, azt kidobta...
2015. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszadó, köszönöm szépen a válaszodat. Én is abban reménykedek, hogy a távolság hatására picit javul majd a kapcsolatunk.


Második

Igen, van.

2015. nov. 28. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!