Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy béküljek ki az apukámmal?

Hogy béküljek ki az apukámmal?

Figyelt kérdés
Mostanában annyit veszekszek az apukámmal és már nagyon rosszul érint, hogy nem békülünk ki. Csak azt nem tudom, hogy kezdjek el vele kibékülni!

2015. nov. 29. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Korod? Nemed? Mostanában vesztetek össze vagy már régebb óta megy (évek oda)? Sokszor összevesztek? Durván vagy csak összekaptatok?
2015. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok és lány. Nem olyan nagy dolgokon veszünk össze, de mind ketten felhúzzuk magunkat rajta és igen többször is össze kaptunk már!
2015. nov. 29. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
És ő milyen? Haragtartó? Nehéz megbékíteni? Boci szem meg puszi mennyire hat rá? És ha nem titok, akkor mi a vita tárgya?
2015. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a vita tárgyát nem mondom meg, de nem tudom néha ilyen néha olyan. Valamikor harag tartó valamikor nem!
2015. nov. 29. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg anyukádat, hogy segítsen neked. :)
2015. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Őszinteség a kulcs. Magaddal szemebe és vele szemben is.

És ne emeld fel a hangod, próbálj vele nyugodtan Őszintén beszélgetni. Ez az egyetlen módja a probléma megoldására, más kerülő módszerrel csak rosszabb lesz. Ha nem fogadod meg a tanácsom és rosszabb lesz az életed később, ne feledd, az őszinteség a kulcs és a nyugodt beszélgetés!

2015. nov. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!