Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon ostoba dolog lenne...

Amy987 kérdése:

Nagyon ostoba dolog lenne felvenni a kapcsolatot az apukámmal?

Figyelt kérdés

A szüleim már 7 éve elváltak, és apukám elköltözött egy másik országba. Beszélgettünk facebookon, és egyszer meg is látogatott minket,de ennyi. Ennek már egy éve. Azóta semmi életjelet nem adott magáról. Nem törődik velem. Nem érdekli, hogy mi van velem. Szerintem még azt sem tudja,hogy miket szeretek,és miket nem.

Nekem hiányzik. Szeretnék vele beszélgetni. Akár semmiségekről,akár fontos dolgokról is...

Plusz négy hónap múlva 18 leszek,és szeretnék valami emlékezetes dolgot arra a napra.

Kereshetem én? Kérhetek tőle szülinapi ajándékot? (Anyukámnak nem telne rá... mégiscsak 18 leszek,és 7 év alatt nem kaptam tőle semmit. Soha.) Vagy inkább hagyjam,mert ha ő nem szeret engem,akkor nekem sem kellene rá gondolnom?



2015. szept. 13. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

*Kérhetek tőle szülinapi ajándékot?


Bocs, de felfordult a gyomrom. tudod, ha egy 5 éves gyerek lépné ezt meg-érthető, de egy közel 18 évestől: nem.

2015. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
szerintem hagyd. ha fontos lenne neki a gyereke,akkor bőven keresett volna akár facebookon is. de láthatóan 1 évig el volt anélkül,hogy írt volna vagy meglátogatott volna. szerintem hagyd békén .egy ajándék miatt meg főleg ne írj neki.
2015. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ajándékot ne, semmikép. Amúgy szerintem írj neki, valahogy vedd fel vele a kapcsolatot és meglátod. Ha jól alakul kérheted, hogy látogasson meg vagy Te had menj ki hozzá.
2015. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem bátran keresd meg!

Beszélj vele, aztán a reakcióiból már tudni fogod van-e értelme folytatni!

2015. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keresd fel!

Beszélgess vele ezekről a témákról! Kicsit ciki lehet, de legalább őszinte vagy! ;) A bizalom fontos.

2016. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!