Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukámmal szeretném megszakíta...

Apukámmal szeretném megszakítani a kapcsolatot. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Elváltak már régen, de anyával így is folyton veszekszik miattam. Már belefáradtam ebbe és tegnap úgy összevesztek, hogy anya már sírt a telefon után, nem akarom ezt.

Sosem foglalkozik velem, csak akkor, ha valami nem úgy megy, ahogy neki tetszik. Mindenért anyát veszi elő és azonnal üvölt, mint a sakál.


2015. aug. 31. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy mit gondolsz! Az nem megoldás, ha megszakítod vele a kapcsolatot, csak ha nyomós indokod van rá. Lehet, hogy neked úgy tűnik, ez a vég, de hidd el: lehetne rosszabb is. Üljetek le, és beszéljétek meg HÁRMAN. Ha nem hallgatnak végig, és elkezdenek megint veszekedni, állj fel, és mondd: Tudtam, hogy nem lehet veletek normálisan beszélni. Nem gondoljátok, hogy ez nem felnőtthez méltó viselkedés? És menj el. Én ezt tenném. Kitartás, és sok sikert! Talán kicsit elgondolkodnak.
2015. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már annyiszor beszéltem vele erről... Nem akarom látni, beszélni sem szeretnék vele. Egyszerűen csak annyit kérek, hogy teljesen tűnjön el az életemből.
2015. aug. 31. 11:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Korod? Honnan tudja meg, hogy "nem ugy megy"?
2015. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok.

Megtudja valahonnan mindig. De nem érdekel.

2015. aug. 31. 11:53
 5/13 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy nem akarod látni. Ha van kötelező láthatás, azt be kell tartani, ha igényt tart rá, de akkor is lehetsz vele közömbös, ha nem tud normálisan viselkedni.

Ha hajlandó normálisan viselkedni, akkor megpróbálhatjátok kihozni a legjobbat az együtt töltött időből.

2015. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Nemcsak embert akar faragni belőled? Tudod az életedet nem anyukád szoknyáján fogod élni.
2015. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Istenem, utolsó, hogy lehet valaki ilyen primitív? Mindig felbukkannak ezek a (finoman fogalmazva) roppant egyszerű válaszolók.
2015. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
7-es: Miért primitív a 6-os? Nem tudjuk, miért veszekszenek a szülők! Csak a kérdező szemszögéből ismerjük a dolgokat, sőt még abból sem nagyon, hiszen konkrét dolgokra nem tér ki! Nem értem milyen alapon primitíveztél le bárkit is!!
2015. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%

Nem tudom, hogy azon mit lehet szépíteni az apuka szempontjából, hogy folyamatosan piszkálja a volt feleségét és veszekszik. Én sem vágynék ilyen apára. Rossz lehet, hogy még így sincs nyugalom, hogy elváltak.

Én megértem a kérdezőt.

2015. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kései Sirató ***** válasza:
89%
18 méves korodig nem szakíthatod meg vele a kapcsolatod, gondolom láthatási joga van és tartásdíjat is fizet, te meg kiskorú vagy.
2015. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!