Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám nagyon beteg lett...

Apukám nagyon beteg lett lebénult kórházba van napokóta nem nézz ki valami jól. Sírok feszt sajnálom nem tudok aludni még nyugtatók mellett se kivagyok borulva. Hogy dolgozam fel ezt mert nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
Félek el kell addni a házat mert ő tartotta fent most meg lebénult keze lába ő is sír. Láttom sajnálom szomorú vagyok nagyon rémálmaim vannak alig alszok.Ráadásul ez öröklődöt betegség.Kérném hogy csak normális kultúrált emberek válaszoljanak szídást kötekedést most nem viselném el. Normális emberek segítségét várom.

#betegség #bánat #szomorúság #alvatlanság idegeség
2015. dec. 4. 06:01
 1/7 anonim válasza:
100%
Nagyon sajnálom apukádat. Sok erőt és kitartást kívánok.
2015. dec. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Légy erős apukád előtt. Biztosítsd róla, hogy szereted, és ez nem fog változni.

Van segítségetek? Anyukád, szüleidnek testvére, nagyszülők?

2015. dec. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom ,hogy nehéz, de azért próbáld meg összeszedni magad... Mert ha apukád erősnek lát téged, akkor az neki is erőt ad!!!! Minden jót!!!
2015. dec. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsot nem tudok adni, de rengeteg erőt és kitartást kívánok neki én is!
2015. dec. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom amin keresztül mentek .Próbálj meg erős lenni,tudom nem könnyű. De ezt úgy mondom ,hogy ezt mi is végig csináltuk. Nekem az édesapám bénult le teljesen csak a fejét tudta megmozdítani .Borzalmas volt! 9 hónapig volt kórházba .Én azt csináltam ,mivel dolgozott azonnal intézni a táppénzt .Utána meg elindítottam a leszázalékolást neki .
2015. dec. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az még lemaradt ,hogy közjegyzőt hívtunk a kórházba ,mert közjegyzői okíratot csináltunk ,hogy bármit intézhetek ,aláírtatok. De ezt mind fel kell sorolni az okíratba.Így tudtam intézni neki a leszázalékolást is ,mert nem tudott aláírni a bénulás miatt.
2015. dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kedvességetek nagyon jól estek a kedves szavak. :)
2015. dec. 6. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!