Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ha a saját...

Ti mit tennétek ha a saját családotok tennék tönkre a cuccaitokat és az életeteket? Pusztán az én számból kijövő CO2 keményebb alapon?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 23:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
belehányni a szájába hatásosabb
2015. dec. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Minnél előbb elhagynám őket
2015. dec. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Meséld el,mi történt pontosan.
2015. dec. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Túl kevés az infó.


Miket és hogyan tesznek tönkre, mennyi idös vagy, mit csinálsz (tanulsz/dolgozol) stb

2015. dec. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Mi történt?

Rátapostak egy játékkatonára?

2015. dec. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%

Ehhez a kérdéshez minek kell több info?

Válaszolni akartok vagy más életét kivesézni?


Kérdező.

Először is figyelmeztetném őket ,hogy fejezzék be a dolgaim szándékos tönkretevését, legyen az akármilyen kis dolog akkor is az én tulajdonom.

Ha ez nem használ-nálunk nem használt- akkor elkezdeném ugyanazt csinálni csak kicsit nagyobban...

Én pl. tiszta erőből kivágtam az utcára a bátyám akkor áruhitelre vett plazma tv-jét ...és a garanciája is bukott ,mert nem készülékhiba..fizethette a semmit..levonni nem tudták, nem volt miből , zsebpénzt meg sose kaptam...azóta nem is csesztet...a bolondoktól félnek az emberek akármekkora állatok is, mert a bolondok mindenre képesek. Még ha nem is az az ember inkább tettesse , minthogy szarzsákként kezeljék örök életére.

2015. dec. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

#6 oszt kemény voltál akkor mi?

és még büszke is vagy magadra, hogy te egy szutyok tv-t összetörtél?

és szerinted ez a megoldás mindenre, hogy dobálózunk, meg fogyatékos idegbajost játszunk?

ez szerintem inkább óvoda szint, messze nem egy érett konfliktus kezelő ember színvonala :)

2015. dec. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%

Érett konfliktus kerülő emberek nincsenek, főleg nem családon belül.

Ez egy undorító álszent hazugság.

2015. dec. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
*kezelő
2015. dec. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
#6: ELég szánalmas viselkedés.
2015. dec. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!