Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek? Mit gondoltok?

Szerintetek? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sztori röviden

Anyám külföldön dolgozik immáron 2 éve.Kifizettünk minden hitelt,jelenleg nővérem hitelei vannak hátra.

Kb az elmúlt 3 hónapban azt csinálja,hogy nekem hazaküld havi 100kt hónap elején,és levagyok tudva.(2000 dollárt keres)


Nővéremnek 2x100k-t a hitel miatt.

Ebből fizessek rezsit,lakbért,és éljek meg.

Jelenleg is jött egy olyan helyzet,hogy +20k t ki kellett adnom(cipő,fogászat,letört a fogam teljesen elől),igy most úgy állok hogy van 2ezrem 21éig amikor kapok még 15ezret anyámtól.

Ja meg van vajaskenyerem,meg kovászos uborkám,luxusban élek.


Csak az elmúlt 3 hónapban csinálja ezt,mert kiköltözött saját szobába külföldön,és oda is elmegy a bérleti dij+telefon+cigi+metróra a bérlet.


Igy havi 100k-t kellene beosztanom.

Egyedül élek

Rezsi+lakbér 50-65 k között mozog.


Mikor mondom neki,hogy valami közbejött(pl most a fogászat)azt mondja,oldjam meg,legközelebb 3 hét múlva tud küldeni pénzt,mert most nővérem a soros.


Szerintetek?


2015. dec. 10. 20:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

9;

Egy szóval sem említettem,hogy éhezik. :)


De nyilván,jöhetnek olyan események az életembe,amik azonnali megoldást követelnek.

2015. dec. 10. 21:21
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit vársz anyukádtól. Hazaküldi nektek ezek szerint több, mint a fizetése felét. Csodálom, ha kint (USA-ban?) meg tud élni 250 ezer forintból. Sőt, igencsak kétlem, szóval szerintem kamu a kérdés (mert hasonlít a stílusod a gazdaglányos kamukérdésekhez, szóval ha te vagy ő, akkor gratulálok a témaváltáshoz). De ha nem az, akkor mégis mit vársz, miből küldjön, ha neki sincs több?
2015. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Eddig hazatudta küldeni

Ezután sem várnám el,1 hónap kellene amikor hazaküld többet,hogy az adósságaimat(igen,vannak,mivel nem tudok mindent fizetni,és még meg is élni 31 napon át 90kból)kitudjam fizetni.


utána röhögve megélnék,de igy hogy 15 ezer kell ide,30 oda mert elvagyok maradva,igy nem

2015. dec. 10. 21:32
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked kifejezetten jot tenne a munka. Megtanulnad a penz es munka erteket.
2015. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Elmennék,ha lenne hétvégi munka.

De a tanulást ezért utolsó évemben nem fogom megvariálni

Ha lenne időszakos hétvégi munka,nem lenne ellenemre.

2015. dec. 10. 21:37
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Keress akkor alkalmi munkát.
2015. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Miskolc kornyeken tudsz ajanlani esetleg?

En kerestem,de se neten,se ismerosok altal nem talaltam olyat amelyet hetvegente,vagy delutani muszakban lehetne vegezni.Elvileg a net tele van ilyenekkel,hat en egyet sem talaltam,amit igen az mar lejart hirdetes.

2015. dec. 10. 23:05
 18/18 anonim ***** válasza:
82%
Ne mondd, hogy a miskolci teszkóba nem kell árufeltöltő...
2015. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!