Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudják elfogadni a...

Miért nem tudják elfogadni a szüleim hogy leszbikus vagyok és egy nővel élek együtt? 35/N

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 11:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

sok szülő csalódásként éli meg a homoszexuális gyerekét...

ezt el kell fogadnod, nem ez a normális család modell...


22F

2015. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%

Most mondanam hogy ha majd szulo leszel megtudod, de ugye esetedben ez nem all fenn.


Nehez ezt feldolgozni egy szulonek. Mennyi ideje nem tudjak elfogadni? Ha evek multan sem, az mar nem jo, de ha egyik naprol a masikra meg nem sikerult megemeszteniuk, az normalis, adj idot nekik.

2015. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Te is tudod, hogy ez egy értelmetlen kérdés.

Sem téged se a szüleidet nem ismerjük, hogyan adhatnánk így értelmes választ?


Ha nem trollkodásnak szántad - mert ez esetben megértem a kérdésfelvetést -, akkor mit vártál a kérdés kiírásakor? A "legjobb" esetben is maximum olcsó közhelyekre számíthatsz, de komoly válaszra nem.

2015. dec. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

Több oka lehet:


Milyen a neveltetésük?

Vallásosak?

Unokát akarnak?

Hol és hogyan élnek? (Kis faluban a vérüket kiszívják,de városi gazdagék is kibeszélik a másságot.)

Nem lehet,hogy csak féltenek? (AIDS,fizikai támadás,munkakeresés,...)

2015. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Azert nem tudjak elfogadni, mert 1. ez nem normalis 2. a tarsadalom sem igazan fogadja el 3. felnek h miket fognak rajuk mondani , akik tudjak 4. nem lesz unokajuk 5. miert kene elfogadniuk?
2015. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Erre szerintem te magad is tudod a választ ennyi idősen. Számtalan oka lehet. Ez egy ilyen dolog.
2015. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
Persze hogy nem tudják elfogadni, mivel ez nem normális. Azt se fogadnák el, ha rákos lennél.
2015. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Egyetlen okot mondj amiért ép ésszel el kellene fogadniuk.
2015. dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

mert nem normális dolog azért.

még ha ebben a liberális rózsaszínködös ideológiában is azt terjesztik az emberek, hogy a homoszexualitás teljesen normális és elfogadott dolog, hát korántsem így van.

ez egy genetikai betegség, persze a liberálisok nem ezt állítják mivel szerintük minden ember egyenlő, és nincs különbség ember és ember között, na ez a nagy baromság.

minden esetre többen leírták a választ, amit 35 éves "érett" nőként nagyon jól tudsz te is.

egyébként a kérdés minden bizonnyal trollkodás.

2015. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ha elvileg a gyermekük vagyok és szeretnek nem értem miért nem fogadják el a páromat.Ez nem egy betegség amit gyógyítani lehet.
2015. dec. 11. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!