Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha egy leszbikus pár a Nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy leszbikus pár a Nagy Nap előtt leánybúcsút tart, akkor azt két külön csapattal teszik, vagy együtt?

Figyelt kérdés
Ugyanez vonatkozik a meleg srácokra is.

2015. aug. 24. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
Magyarországon nem házasodhatnak azonos neműek
2015. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom kinek hogy tetszik :) Nincsenek erre szabályok, a hetero párok sem egyformán tartják, van akinek nincs is.


Az ilyen kárörvendők pedig, mint az első hozzászóló, menjenek és próbáljanak valami kifizetődöbb örömöt találni az életükben :D


21/L/L

2015. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem vagyok kárörvendő, sőt igazából még azzal sincsen semmi bajom ha épp leszbikus\meleg valaki, csak épp a házasság pont olyan dolog ami heteroszexuális pároknak "van kitalálva".
2015. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Lecter: Jó nagy f...kalap vagy ha így gondolod. A házasság a szerelem legmagasztosabb formája. Amikor örök hűséget fogadsz a másiknak egy életre. A jelentését kéne nézni, hogy ezzel azt nyilvánítod ki, hogy neked ő a másik feled, és rajta kívül más nem kell. Egy meleg és leszbikus pár tehát nem szeretheti egymást ugyanannyira, mint egy hetero, hogy ez csak az általad "normálisnak" nevezett párok előjoga lehetne?

Szerintem gondold újra.


A leánybúcsúhoz meg annyit, hogy elvileg a pároknak ez egy külön este. Bár van aki együtt tartja, ez új divat, de klasszikusan mindenki a saját baráti körével bulizik. Persze, ha nagy az átfedés akkor érdemesebb együtt.

Egyébként a közös lánybúcsún/legénybúcsún, a játékok amikkel a párt szivatják/szórakoztatják így akár sokkal viccesebbek is lehetnek. :)

De tényleg mindegy, hogy együtt vagy külön. Amit ti közösen akartok. Más nem számít.

2015. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Lecter, sok esetben egy meleg pár messze jobb szülő tud lenni egy hetero párnál.És ez pont abból fakad, hogy számukra nem olyan egyszerű és természetes, hogy lesz közös gyerekük. Így sokkal többre értékelik és ennél fogva sokkal komolyabban állnak a szülőség kérdéséhez. Tehát még ebben sincs igazad. És most menj szépen, gyónd meg, hogy nem szereted felebarátaidat. :D
2015. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem,ha úgy látod helyesnek,hogy külön szeretnéd akkor tégy úgy,ha pedig nem,akkor legyen egyben. Lényegében ez a baráti körtől és a párodtól is függ. Beszéljétek meg közösen és hajrá! Jó szórakozást kívánok nektek!!! :D
2015. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Háááát nekünk nehéz lenne a párommal, mert egy a baráti körünk, csak csajok vagyunk :) Meg egy srác ... De ez lényegtelen. Nincs külön énbarátnőm - tebarátnőd. Én tuti, hogy együtt buliznék a párommal, inkább megtennék valami " őrültséget " vele, amit még nem mertünk kipróbálni, vagy nem tudom :D


L21

2015. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Én hagynám hagy menjen nélkülem, mert utána úgyis minden a kettőnkről szól, kell neki egy kis szabad levegő. Azt visz magával akit akar.

Én csapatra szerintem nem vágynék, inkább kicsit csendre, nyugalomra, hogy kisimult legyek a nagy napon. Masszázs, szauna, fodrász, körmös, sminkes, fél nap meditálás, ilyenek.


De az a klasszikus stripteases, berugós, rosszabb esetben prostizós leány/legény búcsú hülyeség.

Ezt a heteró(pasi)k találták ki, akik azt gondolják, hogy a házasság az élet vége, börtön, nincs több parti stb.


Szerintem aki tényleg akarja, annak ne sírjon a szája, aki meg nem, az meg ne házasodjon.


Most őszintén, ki akar pitsa másnapos lenni az esküvőn? Hogy tud másnap úgy belenézni a leendő felesége szemébe és elrebegni azt az álszent dumát, hogy előző este még valami random nő melléről nyalta le a tejszínhabot?

Soha nem fogom megérteni a heteró férfiak egy részét. Szerencsére nem is kell, szívjon velük más.



25/L

2015. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát én nem fogom az asztal alá inni magam, és prosti sem lesz. :D A sztripperek viszont sosincsenek kizárva. De semmi olyan.
2015. aug. 24. 19:57
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem Magyarországon lesz, hanem Japánban.
2015. aug. 24. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!