Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg pszichológusra szorulok?

Tényleg pszichológusra szorulok?

Figyelt kérdés
Anya azt mondta elkene mennem mert nem mondok el semmit es mert nem akarok iskolaba jarni. Ami igaz de ugy erzem valami betegsegem van mivel ha a nekem fontos emberekkel osszeveszek akkor gyomoridegem van sirok es nem akarok bemenni. Ez a 2.iskolam es ugy erzem ebbe beleorulok. Ongyilkossagon is gondolkozom. Legjobb baratnommel is osszevesztem mar 1 hete. Tehetetlen vagyok. Ugy erzem egy senki vagyok egy nagy nulla. Szerdatol nem is voltam suliba. Nagyon rossz. Mit tegyek??? (Bocsanat az ekezetert siettem )

2015. dec. 13. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Fogadd meg Anyukád tanácsát!

Tènyleg...

2015. dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

igen, lehet depressziós vagy

vagy csak valami nem stimmel, de tényleg jobb lenne ha elmennél pszichológushoz

2015. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, valóban jó lenne egy szakember segítsége, mert úgy tűnik, hogy te és a szüleid nem tudtok ezzel megbirkózni saját magatok.
2015. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak azt furcsallom hogy ameddig minden oke volt a baratnommel nem volt ilyen problemam.Persze ahogy emlitettem ez a 2. sulim az elozobe alakult ez ki amikor utolso honapban senkim se volt ott es be se jartam. Suliba is ha egyedul vagyok ramjon a sirhatnek. Megfogadom a tanacsat de oda idopontot kell kerni vagy hogy mukodik ez?
2015. dec. 13. 12:33
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak beteg emberek járnak pszichológushoz! Úgy mondod, mintha ez valami stigmatizáló dolog lenne. Mindenkinek az életében vannak nehéz időszakok, amikor jó egy szakemberrel átbeszélni, merre és hogyan érdemes tovább indulni. Emiatt nem vagy sem rosszabb sem kevesebb! Sokat segíthet, meglátod! Nem jelenti azt, hogy beteg vagy, bajod van, vagy "orvosra" szorulsz! CSak azt, hogy egy elakadáshoz értél, ahol valaki majd megfogja a kezed és átsegít! Ez ennyi, nem kell emiatt rosszul érezned magad!


Sőt, személyes véleményem az, hogy az emberek 99%-ának szüksége lenne pszichológusra, annyira görcsös, stresszes, feszült az egész világ.

2015. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak en majusba azt hittem hogy oke vege ennek az idoszaknak de senki se hiszi el hogy az az ido ram akkora hatassal volt hogy a mindennapjaimra is hatassal van most is. Lehet ez azert van mert akkor nem mentem el szakemberhez, de most is gyomoridegem van hogy holnap iskola es megint jon az az erzes.
2015. dec. 13. 13:08
 7/15 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Rengeteg 12-16 éves lány van így ezzel.

Javaslom, hogy minimum az iskolapszichológust keresd fel.

2015. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
nyilván valóan idióták az osztálytársaid sajnos az enyémek is ilyenek voltak, tudom nagyon megtudják keseríteni a diák éveket. Tényleg fogadd meg anyukád tanácsát és menj el egy dokihoz, nem szégyen hidd el és nagyon sokat fog neked segíteni majd meglátod. Ne félj az ő segitségével rendeződni fog ez a helyzet. A legjobbakat kivánom.
2015. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2015. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2015. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!