Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt valaki akinek pszichol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki akinek pszichológus segítségével sikerült szakítani a pszichopata párjával?

Figyelt kérdés

A pszichológus tényleg tudott segíteni? Mennyi időre volt szükség? Hogy vészeltétek át?

Köszi előre is a válaszokat.


2015. máj. 1. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy ásó segített.

Pedig sokan mondták, hogy összeillünk, bár nem is tudom, miért.

2015. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez pszichopatától és kapcsolattól függ. Valakitől le tudsz lépni, ha van hová menned, valakitől nem (mersz).
2015. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Talán megoldható lenne hogy elköltözzek, bár erre kicsi az esély, és a gond az hogy egyedül vagyok és eléggé magam alatt vagyok, nem hiszem hogy egyedül menne. Tuti visszaédesgetné magát vagy ki tudja mit csinálna.

Gondoltam talán egy pszichológus megerősítene, de még soha nem voltam ilyen helyzetben.

2015. máj. 1. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha talalsz kuld el a szamat, mert az exem megeszi az eletem, nem eleg, hogy pszihopata de meg orult is lett
2015. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!