Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülő ezt miért nem...

Egy szülő ezt miért nem fogadja el?

Figyelt kérdés

3 éves korom óta volt egy legjobb barátnőm. Együtt nőttünk fel, mindig ott voltunk egymásnak. Reggel együtt vittek minket suliba, együtt hoztak el minket, egymásnál voltunk, együtt jártunk bulizni, vásárolni, nyaralni, szóval mindenhova. De mindig az volt az érzésem, hogy őt az emberek jobban szeretik, nélküle én sem lennék ilyen népszerű. Ő volt a pasizós lány, akinek folyton "szerelmi ügyei" voltak, én pedig aki mindig meghallgatta.

Aztán összevesztünk, nagyon haragudtam rá és elkezdtem a többi barátommal, barátnőmmel is beszélgetni, jóban lettem másokkal és "kinyílt előtte a világ". Szóval már nem ugyanaz minden délután a programom, elmehettem a fesztiválokra is a nyáron, mert nem kellett attól tartanom, hogy ő megsértődik és jól érzem magam. Végre nem arról szólnak a bulik, hogy oda megyünk, ahol a kiszemeltje van és nem én vagyok a gyertyatartó, hajnalban pedig nem őt kell vigasztalnom. Az új baráti társaságom is érettebb, jobban megértem velük a hangot és boldogabb is vagyok így. Viszont anyának ez nem tetszik, folyamatosan arra törekszik, hogy kibéküljek a lánnyal, hiába mondom, hogy ez nem fog megtörténni. Már nem utálom, nem nézem levegőnek, de sosem fogok vele közös programot szervezni, vagy segíteni neki. Lezártam azt és kész.


18L


2015. dec. 20. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt ilyen barátnőm.. mindig èreztette velem,hogy ő a csinosabb,meg a nèpszerűbb,èn ne is erőlködjek. szerencsére már nem a barátnőm..nem kell több ilyen ember,aki csak lehúz!

a te barátnőd is megèri a pènzèt..nem engedett el fesztiválra,nehogy nèlküle jól èrzed magad? ez beteges..

anyukádnak mondd meg,hogy te így jobban èrzed magad, fogadja el a döntèsed. (kènytelen lesz)

20N

2015. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
szokásos gazdaglányos kamukérdés, hagyjuk, haladjunk tovább. amúgy ez a mostani elég unalmas lett.
2015. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem barátkozom a lányok többségével (én is lány vagyok). :)


Mondd meg neki, hogy te csak arra kellettél neki, hogy érezze, ő a csinosabb és a jobb, mondhatni kihasznált, és nélküle végre felszabadultál, senki nem nyom el.

2015. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
2# szerintem kezeltesd magad,ha ennyire a rögeszmèddè vált 1 kèrdező.
2015. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyádnak, hogy ha annyira akar, barátkozzon ő vele, de te majd eldöntöd, kivel szeretnél jóban lenni és kivel nem. Legyen szíves ezt tiszteletben tartnai.
2015. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Csodálatos ötlet. Gondolom van tapasztalatod, tudnál esetleg ajánlani valami jó szakembert?
2015. dec. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam privát üzenetekre válaszolni, ha valamit akarsz, akkor azt ide írd le és lehetőleg tömörebben.
2015. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!