Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyámnak mindig igaza van...

Az anyámnak mindig igaza van abban amit mond az én véleményemmel szemben?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk kitalálok valamit hogy mit fogok csinálni holnap, és az anyám azt mondja rá hogy baromság és hülye vagyok, az akkor úgy is van?
2015. dec. 28. 20:22
 1/5 anonim válasza:
23%

Nem! Szerintem még a szüleidet sem kötelező tisztelned!

Viszont ha sajnos azt mondja hogy holnap nem mehetsz valami programra akkor nem mehetsz :( Sajnos a hülye törvény miatt 18 éves korodig ő mondja meg hogy elmehetsz vagy nem :/


15/F

2015. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Könnyen lehet, hogy valóban hülyeséget terveztél ki. A kamasz sokszor teljesen normális dolognak tart baromságokat, igen.
2015. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Azért szerintem kicsit durva gyereknek azt mondani, hogy "hülye vagy", előbb-utóbb elhiszi magáról és meg se próbálja az ellenkezőjét bizonyítani.

Írj pár példát, miket szokott Anyukád így megvétózni?

2015. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Azért kíváncsi lennék azokra az ötletekre. Mert 13 évesen az öcsém is előállt azzal, hogy lemennek a helyi dzsuvás kis patakhoz fürdeni...

Mindennek gondoltuk, csak intelligensnek nem. Volt még sok hasonlóan bölcs gondolata, mostmár csak röhög rajta, hogy mekkora hülye volt.

2015. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy te azt gondolod, hogy jó az ötlet,

még korántsem biztos.

2015. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!