Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnék beilleszkedni...

Hogyan tudnék beilleszkedni lányként a környezetembe, családomba?

Figyelt kérdés

anyukámnak mondtam, hogy én eredendően rossz testbe születtem,utálom a testem,mert fiúnak születtem, de lánynak érzem magam

szerencsére az egyik lány osztálytársam sokat segít a nőiesedésben,de anyukám nem segít, annyira rossz :(


2016. jan. 3. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Pszichológust keress fel ezzel, anyukád valószínűleg nem érti a transzszexualitás fogalmát.
2016. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nehéz lehet sajnálom :(

Mióta tudja anyukád? Hagyj neki időt, azért elég bnehéz lehet ezt elfogani egy anyának...

Nekem is fiam van, ha egy na elém állna hogy lánynak ézri magát tuti dobnék egy hátasr és nem az lenne az első reakcióm, hogy a körmeit fessük ki :)

2016. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2# vagyok, volt egy kérdés amit egy anyuka írt ki, esetleg ha van kedved olvasd el, ìgy kicsit beleláthatsz mit él t a másik oldal egy ilyen helyzetben http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__proble..
2016. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
anyukám fél kb fél éve tudja, egy éve tudom biztosra, hogy lány vagyok, előtte voltak lányos időszakaim, de most rosszul érzem magam anyukámtól erőltetett fiús ruháitól
2016. jan. 3. 13:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Az idő többnyire megoldja a problémát... nem jó ha görcsösen hadakozol érte h elfogadjanak, inkább csak szimplán állj úgy magadhoz mintha lány lennél, hidd el, egy idő után a környezeted megszokja.. családod talán hosszabb idő után de egyszer csak eljön az is:)
2016. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de mikor?
2016. jan. 3. 13:18
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

Sajnállak Téged is, és a szüleidet is.

A szüleid elrontották a nevelést, azért vagy ilyen. De nemcsak te iszod meg a levét, hanem ők is.

2016. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

# 7


Ostoba vagy, sajnos.

2016. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nézd. tapasztalataim szerint 1-2év minimun. de lehet h több, sok mindentől függ. mennyi idős vagy?
2016. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert máskülönben hogy lehetne egy férfi nő? Vagy fordítva?

Itt a szülő a hibás.

2016. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!