Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék h a szüleim ne...

Mit tehetnék h a szüleim ne rágjanak folyton azzal h miért nem szeretek bulizni?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják h tiszta unalmas vagyok h nem jarkalok el ilyen helyekre és ők a helyemben mindig mennenek.. És sokszor már tisztára magam alatt vagyok h csak én vagyok ilyen fura h nem szeretem az ilyesmit.. Szinte már olyan mintha le is néznenek ez miatt mert ők ennyi évesen sokat buliztak.. 18/L
2016. jan. 10. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy én sem szeretem az ilyesmiket.

14/F

2016. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gond, ha nem bulizol. Nagyon sok féle kikapcsolódási lehetőség van még azon kívül.

Ha viszont sehova sem jársz, akkor lehet, hogy inkább azért aggódnak a szüleid. Nem a buli miatt.

2016. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gnoomage ***** válasza:

Hogy a szülőknek semmi sem jóxD Egyik gyerek már tiszta lelki terrorba van mert leszidják a péntek esti képek miatt, másik meg azért sír a szülei miatt, mert ki akarják tuszkolni bulizni :D


Mond azt hogy nincs meg az a társaság, akivel jól éreznéd magad.(bár ez tényleg csak kis ideig bírja)

2016. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
buli helyett edzél, egyedül vagy társasággal
2016. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na, kábé, mintha én írtam volna ki jópár évvel ez előtt ezt a kérdést:D Engem is piszkáltak, hogy nem járok el sehova, nem járok bulizni, nincs pasim...stb. Mindig mondták, hogy majd 30 évesen jövök rá, hogy nem éltem és akkor fogok majd elválni...stb. Főleg ezt az után kezdték el mondani, hogy 21 éves koromban az első komoly kapcsolatban leragadtam. Addig csak pár hetes kapcsolataim voltak, de abból is csak 3 össz-vissz ezen kívűl.

Na, hát azóta is együtt vagyunk, házasok vagyunk, 2 gyerekünk van, és semmi gondunk egymással...a szokásos hülyeségeken kívűl, persze:D

32 vagyok, még nem jöttem rá, hogy nem éltem és nem is akartam és nem is akarok most sem bulizni. Más fickó sem érdekel, nem is érdekelt soha.

Attól, hogy nem bulizod szét az agyad, még lehet, hogy boldog leszel, és attól, hogy sok pasid van/volt és kiélted magad, buliztál, még nem jelenti azt, hogy boldog vagy.

Én és a nővérem ég és föld vagyunk. Ő mindig bulizni akart, jópár pasija volt, tehát kitapasztalhatta, hogy milyen pasit szeretne magának, elméletileg megtapasztalta a való életet, mert eljárkált otthonról...stb...ennek ellenére azt mondom, hogy cselekedeteiből az jön le, hogy hiszékeny, naív, nem ismeri az életet, még mindig bulizna, pedig ő jó sokáig bulizott. 18 évesen született az első gyereke, és utána is bulizott még, sok pasija volt, mégis a mai napig nem tudja, hogy milyen pasi lenne jó neki-mindig mellé fog.

2016. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pokoli széles lehet annak az érdeklődési köre, akinek ha 1 valamire azt mondod, hogy nem érdekel, már elkönyvel unalmasnak :D
2016. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Emiatt ne érezd magad rosszul, mellesleg jó ratyi felfogása van a szüleidnek, hogy e miatt unalmasnak tartanak. Inkább örülnének, hogy nem jársz bulizni, mert manapság a legtöbben csak azért járnak oda, hogy "árulják", mutogassák magukat, isznak, drogoznak, stb. Én sosem voltam pl. discoban, és 22 éves nő vagyok, nem unalmas... De ha ennyire zavar, szervezz a barátaiddal egy házibulit és próbáld ki, hogy jól éreznéd-e magad.
2016. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nehéz bárkinek a kedvére tenni... Pedig leginkább olyat hallok, hogy az a baj, ha a gyerek el akar menni bulizni... Ha meg nem akar, már az is baj?


Én gimi alatt párszor voltam bulizni, de nem jött be, egyetem alatt inkább kocsmázós bandával lógtam, a diszkó kimaradt akkor. Mikor elkezdtem dolgozni, akkor volt pár bulizósabb évem, de nem ez volt a kedvenc elfoglaltságom akkor sem, mindig inkább jobban szerettem valami csöndes kreatív hobbit űzni, szerencsére az én szüleim nem problémáztak azon, mit szeretek.


Ha meg tudod tenni, sz@rd le, ki mit mond, hogy milyennek kéne lenned. Olyan vagy, amilyen -- sőt, szerintem még sokkal jobb vagy így, mint hogy részegen fetreng valahol. Ha nem vágyol bulizni, semmiképpen ne erőltesd :)


31/N

2016. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok egész életemben ha 2x voltam bulizni és éjfél után pár perccel otthon is voltam :D Nálam féltek hogy ilyen bulihuligán leszek, meg néha azért szóltak nem akarok menni? Jót akarnak a szülők csak nem tudják hogyan :D

Én buli helyett inkább edzésre jártam, akkor meg azzal volt a baj, hogy nehogy a tanulás rovására menjen.. Az edzést imádtam, a bulikat nem. Ennyi :D

2016. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!