Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, megengednétek a 13...

Anyukák, megengednétek a 13 éves lányotoknak, hogy átmenjen a barátjához?

Figyelt kérdés
A szülei is otthon lennének és csak beszélgetni szeretnénk, kicsit együtt lenni. Ha azzal jönnétek hogy inkább foglalkozzak a tanulással, azzal nincs gondom:)
2016. jan. 11. 18:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%

Ó. Biztos nem fogtok 3 évig csókszinten maradni. Nem akarlak kiábrándítani, de ez nem így működik.

Ettől függetlenül szerintem semmi gond nincs azzal, hogy ilyen korban ELKEZDITEK felfedezni egymás testét, de csak okosan!

Én megengedném, hogy átmenj. Egyrészt nem terveztek (és nem is fogtok, mert ott lesznek a szülők) testiséget. Szülői felügyelet alatt amúgy sem nagyon történhet semmi rossz.

Kedves előző válaszolóknak annyit szeretnék mondani, hogy szerintem a gyereket nem tiltani, hanem nevelni kell. Nem minden 13 éves "dobja oda magát az első fiúnak", ez durva általánosítás. Kár, hogy annyira nem bíznátok a gyereketekben.

Lényeg a lényeg, én engednélek.

2016. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom,hogy mi zajlik most a 13 éves korosztályban.:D

17 éves srác vagyok,de fel nem tudom fogni,hogy mit tudtok csinálni... Mikor 12-13 voltam még a haverokkal annyira gyerekek voltunk,hogy az hihetetlen..A lány osztálytársak meg kb 18 éves srácokba voltak "szerelmesek".:D


De persze valószínűleg megengedném, ellene úgysem lehet mit tenni. Csak nem tudom felfogni,hogy 2 13 éves teljesen gyerek mit tud egymással kezdneni..

2016. jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%

Úristen!

Nekem 13 eves a lanyom, de hála Istennek nem fiúzik, el is ájulnék szerintem :((((((((((((((((

2016. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
A szülők jelenlétében nem történhet semmi. Ha meg mégis, abba se halsz bele.
2016. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%
Átmenni felügyelet mellett igen. "Aludni" éjjelre nem.
2016. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%

" lehet, hogy én vagyok maradi, de egy 13 éves gyereknek ne legyen "pasija" vagy "nője"!"


Ha maradi lennél azt mondanád, hogy 14 éves korára legyen férjnél.


Egyébként szerintem nincs ezzel semmi probléma, hogy átmegy pár órára. Főleg felügyelet mellett.

2016. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%
Hát mi 13 évesen még gyerekek voltunk, és a "csajozás" kimerült abban hogy titkos szerelmes verset írtunk meg húzgáltuk a nekünk tetsző lány haját. Manapság meg 13 évesen már megy orrba-szájba...
2016. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is 13 éves a lányom, és megmondom őszintén semmi köze a tanulmányi eredményeinek ahhoz hogy legyen e fiúja vagy ne. Még ebben a korban annyira gyerekek vagytok, hogy nem engedném meg semmilyen szinten. Persze, álmodozni lehet és azt is kell még ebben a korban...Jézusom, semmiről nem maradtok le ha pár évvel kitoljátok ezt a dolgot!
2016. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%

"13 évesen max olyan barátja lehet akivel elmennek együtt moziba meg cukrászdába. de még nem mehetnének át egymáshoz."

Ennek tudod mi lesz a vége? Hogy majd otthon azt mondja, hogy elmennek moziba, vagy cukrászdába, és amikor a fiú szülei nincsenek otthon, akkor mennek majd fel hozzá.

Most komolyan, nem jobb elengedni a lányt, ha úgyis otthon vannak a fiú szülei, ergó nem történhetne semmi több mint egy moziban vagy cukrászdában? Mi a baj ezzel? Még a végén beszélgetnek? Vagy megnéznek egy filmet? Miért bűnösebb ezeket otthon csinálni, mint nyilvános helyen?

2016. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
55%
13 évesen az együtt járás annyi,hogy fogpd a másik kezét,puszi,ölelés kb a barátság csak kicsit más.Tapasztalat! Az osztálytársam is ilyen 13L
2016. jan. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!