Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a gyereketek bántana...

Ha a gyereketek bántana másokat ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Lelkileg vagy fizikailag terrorizálna másokat.Mostanában ezen sokat agyaltam én hogyan kezelném.Engem nem igazán bántottak,de én belekerültem középiskolába egy klikkbe akik a gyengébbeket piszkálták,fenyegették.Ők nem,de én megbántam.És ma valahogy azon agyaltam,én hogy kezelném ha gyerekem ilyet csinálna.Engem csak ált suliban bántottak,szóval tudom milyen ha bántják az embert.Én lehet nem bírnám ki hogy ne keverjek le a gyerekemnek egy atyai pofont.
2016. jan. 11. 23:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Keresnék egy szimpatikus falat,és párszor megfejelném,hogy egy kis búzacsírát neveltem,akiben annyi empátia sincs,mint egy marék kukoricában.
2016. jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!