Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nem ciki, hogy...

Szerintetek nem ciki, hogy anyám mindig a teraszra teregeti a ruháimat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha bárki jön hozzánk - márpedig szoktak jönni emberek - akkor az első amit meglátnak, az én fehérneműim a szárítón.. Néha kicsit cikinek érzem, szerintetek? Mondtam már neki, hogy kicsit zavar, annyi választ kaptam, hogy hagyjam a marhaságaimmal.
2016. jan. 16. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy ciki. Senki sem fogja annyira nézni a kiteregetett ruhákat, hogy megfigyeljék, hogy melyik kinek a fehérneműje lehet.

Tényleg hülyeség ilyeneken gondolkodnod :D

2016. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem. De ha zavar, akkor vállald át a teregetést és vidd be a fehérneműket a szobába.

Tizenévesen én is ezt csináltam. De aztán kinőttem :D

2016. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
78%
Abszolut nem
2016. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

De, elég ciki... hogy anyukád tereget helyetted.

A szád helyett néha a kezed járjon és nem lesznek ilyen hülye problémáid.

2016. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Valahogy életemben nem néztem még rá mások teregetett ruháira, pedig sok helyen láttam már.


Régebben egy társasházban éltünk a férjemmel, nyáron mindenki a padláshelyiségbe teregetett (8 lakás volt és mindenkinek volt egy mini padlásrésze, de az egész egy nagy helyiség volt), hát marhára nem érdekelt, hogy hogy néz ki a Juli néni bugyija, nem mindegy? :)

2016. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
ha engem ez zavarna, akkor a fehérneműimet kiválogatnám és vennék egy csipeszes kis körszárítót és a szobámban tárolnám (amennyiben a vendégek oda nem szoktak bemenni).
2016. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Ha tényleg annyira zavar, akkor teregess te, és akkor oda rakod a francos gönceidet, ahova neked tetszik.
2016. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha én teregetek, akkor is kiviszi oda, mert "ott jobban szárad".
2016. jan. 16. 12:36
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Mi nem szoktunk olyan helyre teregetni, ahol vendégek járkálnak, szerinem nem túl jó szokás
2016. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Ha ez magánház, akkor hátra kell vinni, nem a bejárathoz a körszárítót is fel lehet akasztani és anyukád is megnyugszik.
2016. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!