Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ciki ha nem veszek karácsonyra...

Ciki ha nem veszek karácsonyra a szüleimnek mikrót ha megígértem?

Figyelt kérdés

2hete láttam hogy mikor be van kapcsolva a mikro nem világít. Ez szüleimet zavarja.

Akkor megígértem hogy ez lesz a karácsonyi ajándék. Ki néztünk egyet 18.000ft ért. Viszont apukám kicserélte az izzót és már jó. Felesleges kiadásnak gondolom mivel működik. Mi egy porszívót kaptunk ajándékba de azt ők is kapták ugyan a Naplótól kapták és meg tarthatta volna mivel az se működik nekik. Nem tudom hogy mit tegyek? 23 L egyébként sokat támogatnak a szüleim.


2015. dec. 11. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha már van jó pár éves a mikró akkor vedd meg inkább. De ha tényleg csak az izzó volt a baj és nem panaszkodnak rá amúgy akkor vegyél mást.
2015. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak az izzó égett ki, akkor minek vennél újat? :)


Inkább találj ki helyette valami más.

2015. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Körülbelül 5 éves és használt volt már akkor. Egyébként a színe ezüst anyának meg nem tetszik csak a fehér.
2015. dec. 11. 11:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az izzó volt a baj, akkor ne, de beszéld meg velük, és inkább olyanra költsetek, ami valóban hiánypótló a ház körül.
2015. dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném, hogy most kell-e az új, vagy inkabb valami mást adj nekik.
2015. dec. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha működik, akkor minek vennél másikat? Hogy legyen mit adni? Az mindegy, hogy egy használható gépet dobtok ki és csak még több lesz a szemét.


Én valami mást adnék.

2015. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
#3: Ha napi használatban van és 5 éves és már akkor használt volt...akkor vegyél újat. Főleg ha édesanyádnak fehér tetszene akkor végképp! Arról nem beszélve megígérted. A használtat meg oda lehet adni rászoruló családnak vagy csak éppen másik helységben használni...vagy rokonak...
2015. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg velük, az a legtisztább.
2015. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem kerdezd meg toluk,hogy pl anyu! Mar jo a mikro..minek orulnetek karacsonyra?
2015. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Vásárlási utalvány az elektronikai üzletbe, így ha akarják megveszik a mikrót, ha akarnak vesznek amit akarnak?
2015. dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!