Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu tilt a barátomtól! Mit...

Anyu tilt a barátomtól! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja van barátom,de már előtte ismertük egymást a fiúval

A probléma ott kezdődött,hogy elmondtam anyunak hogy van barátom (ő az első akit bejelentettem,mert ő az első akibe tényleg szerelmes vagyok,nem csak tetszik vagy ilyesmi)..Eleinte örült,de aztán egyszer el szerettem volna menni a közeli városba találkozni vele (kb 80 km-re lakik tőlem).Nem engedett be,elkezdett hisztizni majd aztmondta hétfőtől tudunk találkozni (egy városban sulizunk,ez volt a Karácsonyiszünetben)

Aztán eljött a suli,délutánonként benn maradtam a városban 2 órára vele,anyu meg hisztizett hogy ha terhes leszek kirak otthonról..Könyörgöm,15 éves vagyok és 1 hónapja sincs hogy együtt vagyunk..

És nem enged sehová vele..

Mit csináljak? Nagyon szeretem a fiút,ha őt elveszítem soha nem fogok még egy olyat találni mint ő.



2016. jan. 17. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos igaza van: Ha bekapod a legyet rá fog maradni a dolgok neheze és még az életutad is eléggé lefelé vezethet csak leányanyaként (liberális-feminista hőzőngést, hogy "PEDIGDE" kéretik mellőzni)
2016. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ez igaz,de 15 éves vagyok..Nagyon korainak tartom ilyen fiatalon,ilyen friss kapcsolattal

Ennyire azért nem tartom magam sem felelőtlennek sem butának

A fiút sem úgy ismerem,hogy csak megdöngetni akarna,majd otthagyni

Pláne hogy hol lenne megoldható hogy lefeküdjünk egymással? Ő nem jár hozzánk,engem nem engednek hozzá..egy nyilvános vécében? vagy egy plázában? Butaság..

2016. jan. 17. 19:38
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Akkor ezt beszéld meg anyukáddal, lehet ő félreismer e téren. De mindig legyen nálad valami önvédelmi eszköz, ha a srác hirtelen "beindul" és többet akar, mint Te... Paprikaspré vagy egy vidám esernyővágás a golyóira elegségéges. De inkább ne kelljen
2016. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
jólvan,köszönöm :)
2016. jan. 17. 19:40
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Igaza van, megrak aztán a következő kérdésed meg az lesz hogy terhes lehetsz-e. És ha az vagy akkor tönkretettétek kapásból 2 család életét, a tietekéről nem is beszélve.
2016. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ismétlem..nem "rak" meg.15 éves vagyok,ő 16..lehetőségünk sincsen,ez nem fog megtörténni..Max jó sok idő múltán,de akkor sem leszek felelőtlen..
2016. jan. 17. 19:52
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem teljesen érthető, hogy nem enged 15 évesen 80 km-rel messzebb városba. Főleg, ha még a fiút sem ismeri.

Miért nem jött a fiú?

Suli után meg nem minden nap fiúzni kéne. Legyen egy-két nap, amikor találkoztok. De azért legyél otthon is.

Szerintem így anyukád is megnyugodna.

De először is, ő menjen el hozzátok, hogy anyukád megismerje. Nyilván aggódik, hogy egy számára idegennel vagy.

És miért veszítenéd el a fiút? Ha azért elhagy, mert 15 évesen nem maradhatsz kinn addig, ameddig akarsz (ami tök érhető és jellemző ebben a korban) akkor nem is szeret.

2016. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
Hiába bizonygatod hogy nem rak meg, egyszer elkap a hév aztán nem menekülsz. Amikor beindulsz onnan már nincs menekvés, az sem fog érdekelni ha védekezés nélkül megy, csak abban a pillanatban bánod meg mikor vége a menetnek. Az ösztönöknek nem lehet parancsolni.
2016. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Azért nem jött ő,mert az a város ahová mentem volna az pont olyan messze van az ő lakóhelyéhez is mint az enyémhez..középre esik és így láttuk praktikusnak

Nem szeretne elhagyni,az mondta idő kell anyunak hogy meglássa hogy ő nem gyilkol és nem erőszakol meg

2016. jan. 17. 20:00
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
Szokásos szülői féltés, bár az én anyukám kevesebb indulattal viselte hogy felnőttem :D hozzá kell még szoknia a gondolathoz, de szerintem sokat lendítene a dolgon ha bemutatnád neki.
2016. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!