Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ekkora gond, hogy...

Miért ekkora gond, hogy találkozni akarok a párommal?

Figyelt kérdés

Vizsgaidőszak van, itthon vagyok, csak vizsgázni utazok fel budapestre néha, hét közben itthon ücsörgök. A barátommal hétvégéken tudnék találkozni. Eddig úgy volt, hogy szombat kora este mentem hozzá, ott aludtam, vasárnap kora este jöttem haza. A házimunkát megcsináljuk szombaton napközben, vasárnaponként szüleim úgyis csak délelőtt csinálnánk valamit (apa elmegy vásárolni, anya főz), délután ők úgyis elmennek szaunázni meg úszni estig, ahova én úgyse mennék.

Ezeket figyelembe véve, szerintetek jogos, hogy húzgálják a szájukat, amiért ezt a kis időt a barátommal tölteném? Tényleg sok heti 1 napot együtt lenni??


2016. jan. 17. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sok. Mi szinte minden nap találkoztunk és fél év után együtt is aludtunk minden nap. Ha volt vizsgaidőszak ha nem . De amúgy kit érdekel ha húzgálják a szájukat? Ez miért tart vissza? Nem 14 éves kamasz vagy, hanem felnőtt ember. Miért ne lehetnétek együtt. Így tudod megismerni, így alakíthatsz ki kapcsolatot ha találkoztok. Ne hagyd magad, mert előbb utóbb minden pasit elmarnak tőled, mikor meg 30 leszel akkor meg szekálnak hogy miért nincs senkid.
2016. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Egyetemre jársz, tehát nagykorú vagy, elég szomorú, hogy a szüleid ilyen szinten húzzák a szájukat azon, hogy te szeretnéd a saját életedet élni.
2016. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebből én nem látom, hogy mért lenne gond.

Mondtak valamit? Valami konkrét okot a szájhúzogatáson kívül?

2016. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A "konkrét ok" az annyi, hogy "de hát már múlt héten is csavarogtál"..
2016. jan. 17. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:

ènis egyetemre járok, mèrnöki szakon,huzos a vizsgaidoszak...de ettol fuggetlenul nem kerek engedelyt,hogy talalkozzak a baratommal..

nála is tudok tanulni+vizsga előtt nyilvan nem talalkozunk.de utána igen,kell egy kis kikapcs a vizsgák kozott.es elvileg felnőtt vagy..mèg ha tanulsz is,akkoris hadd legyen már ennyi szabad akaratod,hogy eldöntsd nem-e megy a tanulás rovására a találkozás..

2016. jan. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Apukád vasárnaponként vásárol? Elég meglepő...

Talán az a bajuk, hogy semmi időt nem töltesz el velük? Mivel hétközben nem értek rá semmire gondolom. Talán néha elmehetnél velük úszni is, bevásárolhatnál te is, megfőzhetnéd a kaját vagy legalább segíthetnél benne...

Nem hiszem, hogy azzal van gond, hogy együtt akarsz lenni a pasiddal. Csak az, hogy ezért őket hanyagolod. Plusz néha a barátod is jöhetne hozzád, nem muszáj állandóan neked házhoz menni.

Persze ezek csak tippek, a valódi válaszhoz időt kell rászánnod és beszélgetni velük.

2016. jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A határon lakunk, átmegy "külföldre" vásárolni.

Minden este beszélgetünk 1-2 órát, mikor hazaérnek. Segíteni szoktam itthon, pont a bevásárlás meg a főzés az, amit nem csinálok, mert jogsim nincs hogy én menjek el boltba, a főztömet meg nem szeretik.

De szoktam velük is időt tölteni.

2016. jan. 19. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!