Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszúl vagyok de nem hiszik...

Rosszúl vagyok de nem hiszik el mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rosszúl vagyok, fáj a gyomrom, és a fejem de anyum nem hiszi el és suliba nem bírnám ki, a hasam is megy de hiába ülök le csak tovább fáj és nem engedi hogy itthon maradjak mert nem hiszi el. Mit tegyek? :s

2016. jan. 20. 05:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
38%

- A hasam is megy.

- Akkor mutasd meg anyádnak a székletedet, hátha úgy elhiszi.

- Ja, a székletemet nem tudom megmutatni, mert hiába ülök a budin nem jön semmi.


Na ezért nem hisz neked anyád, még akkor sem, ha tényleg beteg vagy. Hantázol és kamuzol itt össze-vissza, a kérdés feltevésekor még ment a hasad... oda van írva!!!

Aztán valaki erre alapozva tanácsot ad, erre kiderül, hogy hazugság a hasmenés.

Hát erről ennyit...

2016. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűleg a Kérdező helytelenül használta, a "hasmenés" kifejezést. Arra értette, hogy csikar, fáj a hasa.

Nem csodálkoznék, hiszen a "rosszul" szót sem tudja helyesen leírni - többek között.

Ettől még a rosszullétet nem biztos, hogy hazudta. Főleg, ha azóta orvos is megállapította.

Már csak azért is rögtön elhittem neki, mert pont ugyanígy éreztem magam én is, mikor kezdődött a betegség. Nemcsak a tényleges hasmenés és hányás jelent betegséget...

2016. jan. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!