Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg ennyire mindennapos...

Tényleg ennyire mindennapos hogy a gyerek még különköltözés után is pénzt vár a szüleitől?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdésben olvastam, hogy háborognak, ha a szülők nem támogatják őket. Tényleg ennyire anyagias lett mindenki, és kiveszett az emberekből a hála?
2016. jan. 20. 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
De még annyi,hogy rohadtul nem várom el,hogy pénzeljenek,inkább hagyjanak békén és ne hasonlítgassanak máshoz!
2016. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%

#2 vagyok

#5 Egyetemre mentem idén, de ha hozzám képest elfogadható mértékű dolgot kell, akkor megveszem. Pl ha anyám gépénél elromlik az egér akkor veszek. Vagy tankolok többet nagyapám motorjába mint amennyit elmotorozok, veszek olajat (kétütemű, tehát fogy).

Most pl nagyapám adott 50 ezret egy laptopra, mert egyetemhez kell, de pl én meg a motor javításába szálok bele, vagy ha kéne akkor a mosógépbe, mert az is elromlott.


Tehát én mit várok el? Azt hogy most pl mentem egyetemre, akkor szálljon bele a laptopba valamennyivel. Ha most azzal száll bele, hogy átveszi a futártól meg odaadja a pénzt, akkor már jó.

Most ha nekem valamire szükségem van, de hirtelen nem tudom megoldani, de ők tudnának segíteni, akkor ne kelljen már zsíros kamatért felvenni gyors folyósítású hitelt.

2016. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szülő megteheti, és a gyerek rászorul a segítségre,nincs abban semmi,de ugyanez fordítva is normális.

Viszont elvárni, balhézni emiatt, az nem frankó.

2016. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem mindennapos, en pl a nyugdijas szuleimet tamogatom anyagilag, es a kornyezetemben is inkabb ezt latom.
2016. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!