Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az mennyire "normális", hogy...

Az mennyire "normális", hogy gyűlölöm az "apámat"?

Figyelt kérdés

Egyszerűen utálom a mentalitását a gondolkodás módját ahogy hozzá áll az emberekhez ahogyan kezel..

Egy konzervatív begyepesedett rasszista és homofób ember.(azt tudni kell h az egyikben érintett vagyok)

Először csak annyi volt h gyűlöltem ha a közelembe jön ahogy hozzám szól.. Azt h hozzám érjen azt sosem tűrtem. Ahogy beszél hozzám lekezel hülyének néz azt hiszi h egy taknyos ötéves vagyok aki semmihez sem ért és buta. Pl. amikor éppen bejön a szobámba és nem tanulok hozzám vágja h megfogok bukni nem lesz belőlem semmi hülye vagyok a gimihez amit választani szeretnék.. (mindezt 4,8-as tanulmányi eredménnyel). Folyton lehülyéz állandóan szekál valamivel.. Lehet h kamasz hülyeség ez az egész de már kezdek kiakadni. Már olyan idegen számomra.. nem gyűlölöm vagyis hát igen de kezd átmenni egy olyan mély csalódottságba.

Szeretném ha elmenni és nem látnám többet miatta leszek kolis.

Valami tanács ez ellen vagy hogyan viseljem el vagy mit tegyek?


14L


2016. jan. 21. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Vonj magad köré egy képzeletbeli burkot, ami megvéd az ilyen "nyilaktól". Peregjen le rólad minden, ami negatív. Akinek baja van veled, annak tulajdonképpen magával van baja. Ha ezt tudod és elfogadod, máris könnyebb lesz. Nem a te dolgod, hogy "megneveld", nem is tudnád a viselkedését befolyásolni. Viszont azt se engedd meg senkinek, hogy rést üssön az önbecsüléseden. Kerüld vele a konfliktust, amennyire csak teheted. Ne is gyűlöld! Tőled fog energiát elvonni, a helyzeten viszont nem fog javítani. Kitartást! :-)
2016. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Van nagyom hatásos ellenszere a negatív hangoknak: mosoly. És nem próbálok meg visszaszólni, mert ezzel csak "belevisz a táncba".
2016. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Hát ez nem gyakori sajnos, sok ilyen fafejű öntelt van én faterom is ilyen sajna.
2016. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Miért kezdted el gyűlölni? Miért nem tűrted sosem, hiogy hozzád érjen?

Tudtára is adtad?

Át tudod érezni, mennyire bántó lehet neki?

2016. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
#4: ne gyere már azzal, hogy egész a kérdező hibája. Csak úgy nem alakul ki ellenszenv, és a felnőttnek, mint az érettebbnek kell tudnia, hogy kell megoldani a problémát.
2016. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A lepontozót kérdezném: mi rosszat mondtam én, vagy a kettes hozzászóló? Nem a lepontozás érdekel (lesz.rom), hanem az érvei. Mit javasolna helyette?
2016. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
5-ös, annyi eszed van, mint egy lyukas zokninak! Hol olvastad, hogy az ő hibájának tartom?
2016. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
#7: honnan tudjam, hol írtad? Hiszen pont Te írtad, hogy annyi eszem van, mint egy lyukas zokninak.
2016. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Melyikben is vagy érintett (második bekezdés)?
2016. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%

Előző: viszonylag kevés rasszistának van néger gyereke...


Próbál pozitívabban hozzá állni, és ignorálni. Nehéz korszak az, olyankor az ember könnyen megutál olyanokat akket nem kéne, és a végén sajnos van, hogy úgy marad.

2016. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!