Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy néha azt érzem, gyűlölöm az exem?

Figyelt kérdés

Én mellette voltam,mindig,ha szarba került akkor is,mikor nekem volt rossz meg simán faképnél hagyott.

Nem tudok megbocsátani(nem úgy,hogy újrakezdjük,hanem csak a dolgokat amik történtek), és ez az érzés felemészt.

Pedig tudom,hogy azt kéne, és akkor nem örlődnék.

voltatok már így?


2015. jan. 17. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, már a legtöbb ember volt
2015. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és mikor múlt az érzés?
2015. jan. 17. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
amikor rájöttem, hogy valójában leszarom őt
2015. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a szakitas sertoen rohejes volt... Utalom is meg mindig- talan magamat amiert egyaltalan osszejottem vele-, pedig mar jo regen tortent.
2015. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Most is így vagyok :D rühellem az exem már 2 éve :) nem múlik el. Az is közrejátszik hogy haragtartó vagyok és nem is akarok megbocsátani neki
2015. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 viktorvarga ***** válasza:
44%
ha nővagy akkor normális,ezt adta a jóisten:)
2015. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nő vagyok..de ilyet nem éreztem más exek iránt.meg úgy egyébként sem.

csak ez az ember hozza ezt elő..

2015. jan. 17. 20:06
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát én kb 1 évig gyűlöltem...aztán egy ittas este volt egy 'látomásom'...Nem tudtam megmagyarázni, hogy miért gyűlölöm már..mert bántott..mert átvert..DE most szabad vagyok..DE most nem nyomja a vállam az Ő súlya..DE most úgy élek, ahogy csak akarok..DE most szerethetek majd mást! Akkor miért haragszom rá? Mert egy új élet lehetőségét adta meg, azzal hogy elhagyott...? Így fogd fel..Új életet kezdhetsz, ami jobb lehet!
2015. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mintha a saját történetem olvasnám :-)

Velem még durvább is volt.

2015. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!