Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg igaz, hogy ha egy...

Tényleg igaz, hogy ha egy gyerek szeret a nagyszüleivel lenni akkor gond van a szülő-gyerek kapcsolattal?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
nem feltétlenül, szeretheti a szüleit és a nagyszüleit is
2016. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Ezt ki mondta? Oravecz Coelho Nóra?


Nem, nem igaz.

2016. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Ez hülyeség.
2016. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Az én lányaim is szeretnek az anyósnál lenni. En tudom a választ. Minden meg van nekik engedve, a csillárról is loghatnak és 6000 fajta kaját, édességet ehetnek hányásig. Ugye ezek otthon korlátozva vannak.
2016. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagyok kétségbe esve, hogy kimondottan szeretik a nagyit.

A nagyi kicsit többet megenged nekik, és ő is nagy szeretettel és türelemmel foglalkozik velük. Nem csoda, hogy szeretnek nála lenni!

És még én is ráerősítek néha. Például amikor a nagyi aranygaluskát süt, akkor őszintén dícsérem a nagyit, hogy ilyen finomságot a családban csak a nagyika tud sütni!

2016. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Ez mindössze azt jelenti, hogy nincs gond a nagyszülő-unoka kapcsolattal.

Akkor van gond, ha nem szeret a szüleivel lenni.

2016. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Amelyik szülőnek egyáltalán megfordul a fejében ilyen, az elmebeteg, és nem alkalmas arra, hogy gyereket neveljen. Ennyi.
2016. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Anyám is ezt a süket dumàt nyomta, hogy ott lehet mindent azért szeretek ott lenni.

Felnőttem szüleimmel nem beszélek, nagyszüleimmel beszélnék ha élnének még.

De attól függetlenül nem feltétel, hogy rossz szülő legyél. Normális családban a szülővel és a nagyszülővel is szeret lenni a gyerek.

2016. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Miert ahol a gyerek szereti az apjat ott rossz az anya? Ugyanilyen alapon ezt is irhatnad.
2016. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk komoly gond van a szülő-gyerek kapcsolattal, vagyis az anya és a nagymama közt.

Többek közt a nagymama magasról letojja az unokáit. Ahogy mondják, neki nincs unokája, csak nekem van gyerekem.

Akkor megyünk át, ha nagyon muszáj, pl. karácsonykor, vagy születésnapot köszönteni, és a gyerekek utálják. Ők is érzik, ha valaki nem szereti őket.



Szerintem tedd össze a két kezed, és adj hálát, amiért a gyerekekkel törődő, jó szándékú nagyszülők vannak, akik szeretik az unokákat és viszont. Én a fél lábam odaadnám egy ilyen nagyszülőért.

2016. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!