Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek van a lebukásra...

Szerintetek van a lebukásra esélyem?

Figyelt kérdés
Holnap nem akarok iskolába menni, mert nincsen kedvem amúgy se hiányoztam még soha, 8.adik osztályban sem volt hiányzásom, eddig 9.-edikben sem de holnap el szeretnék menni orvoshoz (Kicsit fáj a torkom, de erre rásegítek, + kamuzok). Miután az orvos kiírt az idősenn barátommal szeretnénk nálam gitározni (senkim nem lesz otthon csak este). Szerintetek ha lebuknék kapnék? Mármint más szülő mit csinálna ilyen esetben?

2016. jan. 25. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vigyázz a pletykás szomszédokkal
2016. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kertes ház, és nem bömböltetem. Meg igazából azt még talán meg is értik, hogy a zene segít a gyógyulásban:D
2016. jan. 25. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

tőlem kapnál, és egy ideig biztosan ellenőriznélek, hogy valóban beteg vagy-e, meg ott, ahol lenned kéne.

Hazudozhatsz, de megéri?

2016. jan. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyszer nekem is jár pihenő. Nem?
2016. jan. 26. 09:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra való a szünet... akkor nem pihented ki magad?
2016. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De csak nincsen kedvem most bemenni, ezért ellógtam.. Eddig jó, volt itt barátom "beteg látogatás" miatt.
2016. jan. 26. 12:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyet minden gyerek csinál legalább egyszer.

A lebukásra mindig van esély, ezért jól gondold meg, hogy megéri-e. Azt mi nem tudjuk megmondani, hogy fognak reagálni a szüleid.

2016. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vajon majd a melóból is el fogsz lógni, mert nincs kedved bemenni?
2016. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az más.
2016. jan. 26. 14:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó terv. Sztem nem buksz le + tegyél érte.

Ha szüleid jó szülők lennének, megbeszélhetnél velük ilyet, főleg, elmész dokihoz.....

Ha én gyerekem lennél és pl korán hazaérés miatt lebuknál, megbeszélném veled, legközelebb szólj nekem és maradj otthon úgy. Szeretem tudni hol vannak szeretteim.

2016. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!