Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért fura anyának, hogy egy...

Miért fura anyának, hogy egy haveromnál alszok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom, akinél szokott lenni ilyen kis baráti összejövetel, megiszogatunk 1-2 üveg sört, beszélgetünk, nem durva házibuli, de utána nem tudok hazajönni, ezért ott alszok nála.

Anyának ez fura, és sose érti hogy ez hogy van..

Nem tiltja, nem ez a kérdés, de szülők, nektek is fura lenne? Nem értem mi a gondja ezzel. :D

22/L


2016. jan. 30. 12:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Ez óvodás korban még cuki, bizonyos kor felett meg aki nem hülye, az azt feltételezi, hogy ott szex lesz és nem alvás, joggal. Mondjuk ha ott alszanak többen is, az megint más lenne.
2016. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem még nem szokta meg, hogy már nem vagy kisgyerek. Próbáld megbeszélni vele.
2016. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Mivel nem tudsz hazajönni, így érthető.

Szerintem azért fura neki, mert egy fiúnál alszol, aki nem is a párod. Gondolom, az ő fiatalkorában ez nem volt szokás.

2016. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De van is pasim, nem feltételezheti, hogy a haverommal bármi több van :D Nem is vele alszok, csak nála, külön szobában, és többen szoktunk ott aludni így. Épp ezért nem értem mi ezen a különös.
2016. jan. 30. 13:27
 5/20 anonim ***** válasza:
7%

Van ilyen, de az ilyenből hamar szex lesz. Csak még még nem tudod :) 22 évesen meg nem kell mindenről beszámolni, persze lehet, és jó dolog a bizalom, de.... nem kell mindent tudni Anyukádnak, mondom ezt 40 felett.


Igen, furcsa lenne, nekem is volt ilyen, de mögötte volt más is. Vagy te, vagy ő többet akar.

2016. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Mert ő máshogy nőtt fel.

Neki fura, hogy egy férfinál alszol. Ráadásul úgy, hogy nem is a párod. Hanem valaki más a párod.

2016. jan. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is vele alszok, csak nála, külön szobában, és többen szoktunk ott aludni így."


Na ezt nem írtad eddig, így más a dolog. Azt hittem, édes kettesben vagytok. Ez sima baráti kapcsolat. Semmi gond vele.

2016. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12%
nem csak anyukádnak fura, az a fura, hogy neked természetes
2016. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Miért feltéteznek ebből az emberek mindig rosszat?

Nekem is van egy nagyon jó barátom, akinél gyakran ott szoktam aludni, ha valami esti program van. Vidéki vagyok, este 10 után nincs buszom hazafelé.

Soha nem volt köztünk semmi, és nem is tartom furának. Ha pedig valakivel viszonyom lenne, nappal is meg tudnám oldani azt, hogy együtt legyünk, úgyhogy már csak ezért sem értem ezt a hozzáállást.

21/N

2016. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%

Itt nem arról van szó, hogy bárki rosszat feltételezne.

El kell fogadnod, hogy valakinek ez fura. Pl. anyukádnak.

2016. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!