Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért fura anyának, hogy egy...

Miért fura anyának, hogy egy haveromnál alszok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom, akinél szokott lenni ilyen kis baráti összejövetel, megiszogatunk 1-2 üveg sört, beszélgetünk, nem durva házibuli, de utána nem tudok hazajönni, ezért ott alszok nála.

Anyának ez fura, és sose érti hogy ez hogy van..

Nem tiltja, nem ez a kérdés, de szülők, nektek is fura lenne? Nem értem mi a gondja ezzel. :D

22/L


2016. jan. 30. 12:49
1 2
 11/20 mi lenne ***** válasza:
nos, régebbi sztori: baráti körből messzebb került az egyik fej. a mai nyelven wellness. a baráti körből az egyik leány meglátogatta. egyik olimpiai év volt. 1 szoba, 1 hely, még sem paráztak 1 ágyból nézi a tv-t, nem paráztak 1 ágyban aludni. BARÁTOK. -ez a történet erről szólt. és nem az "alfahím" sztoriról. a mai napig jó barátok, sőt családok !
2016. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 mi lenne ***** válasza:
90%
másrészt, ha meg bízik benned-márpedig ahogy írod biztos-nem kell paráznod. úgy gondolom tudod mit csinálsz. és igen is kellenek ilyen esetek, főleg meg ha sokáig beszélgettek, sok minden témát áttudtok beszélni. véleményem szerint még mindig jobb 1 ilyen házibuli mint 1 dizsi.
2016. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
15%
"Nem is vele alszok, csak nála, külön szobában, és többen szoktunk ott aludni így" Mindenki külön szobában? Jo nagy keco lehet.
2016. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

ma 14:48

Haverom alszik a saját szobájában, unokatesója is abban a szobában a kanapén, plusz még valaki a nagy ágyon haverom mellett, ha kell a hely, 2-3 ember elfér a nappaliban kanapén + matracon, én illetve én (és a pasim ha ő is jön), szoktunk egy kis "varrószobában" aludni ahova viszünk be egy matracot... Nem olyan hatalmas ház de meg lehet oldani. Általában nekem adják a külön szobát mert mégiscsak én vagyok a lány. :D

2016. jan. 30. 15:01
 15/20 anonim ***** válasza:
54%

"Nem értem mi a gondja ezzel. :D "

Akkor kérdezd meg tőle. :D

2016. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Leszbikus vagyok és volt egy nagyon-nagyon jó barátnőm (csak barát vagy inkább családtag) ő hetero volt de anyám folyamatosan úgy beszélt róla mintha a párom lenne.

Hiàba mondtam ezerszer, hogy nem az, hiába éltem együtt más lánnyal. Anyám nem értette ezt a bonyolult helyzetet.

Aki hülye...

2016. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Anyukád lehet, hogy olyan közegben nőtt fel, ahol már az is gyanús/ciki volt, ha egy fiú és egy lány barátkozott. Általában minél régebbre megyünk vissza az időben, annál inkább érvényes a lányok és fiúk különválasztása, külön nevelése.
2016. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy fiú barátom kiskorom óta. óvodától kezdve egészen egyetemig együtt voltunk, szinte minden nap. Mikor már nagyobbak akkor hétvégéket is együtt töltöttük. Egyetem alatt egy albérletet béreltünk. Most külön lakunk, de ugyan abban a városban. Mind a ketten párkapcsolatban élünk. Mikor én össze vesztem a párommal, átmentem hozzájuk én is ott aludtam, előtte már többször aludtam náluk, ők is aludtak már itt. Mikor egyedül állóak voltunk akkor sem volt semmi köztünk.

Sokkal jobban elbeszélgetek vele mint egy lány barátnővel. Mindent tudunk egymásról. A szüleim is nagyon jól ismerik.

Szerintem ebben semmi fura nincs, még ha a egy szobában aludnátok sem lenne fura.

2016. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A fiú/lány barátságokban 99%-ban van valamelyik részről több is.


Volt több fiú barátom, tudom, akár néha évekig alszik a szexuális felhang, de mindig előjön előbb utóbb.


Volt olyan fiú haver 7 évig, hogy az, de egyszer smároltunk, mikor már komoly barátnője volt, aki már a neje. Nem vagyok büszke rá, de ketten tettük.


Lehet barátság, amíg társaságban vagytok, közös érdeklődési kör, de az együtt alvás más dolog. ALkalmilag, esetleg, ha egy utazást kell megoldani, de az együtt filmezés, stb. önáltatás. Ott már több van.

2016. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
És barátság extrákkal dologban sem hiszek. Egyik fél sérülni fog.
2016. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!